2726
عنوان

اخه تکلیف ما باردارا چیه؟

525 بازدید | 39 پست

ما باید چیکار کنیم؟من دکترم همش میگفت باید پیاده روی کنم ی ماه نیم دیگ زایمانه ن الان میشه رفت استخر بارداری ن باشگاه ن پیاده روی پس ما چیکار کنیم..چجوری بچشمونو بدنیا بیاریم..این هفته وقت دکتر دارم..دیگ هم باید هر دوهفته برم دکتر با این وضع چیکار کنیم؟؟😭😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من ماه اخر تو خونه پیاده روی میکردم😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

دیگه شده دیگه باید با شرایط کنار بیایم فقط امید بخدا داشته باش مواطب باش دست نشسته به جایی از صورت یا بدنت دست نزنی فک کنم منظورت از کروناس باردارا باید بیشتر مراقب باشن

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین

بشین توخونه ات هروقت بچه اومد پاشو برو بیمارستان .دکتربه همه میگه استراحت کن به چن نفرمیگه پیاده روی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
مشکلم فقط این نیس تو خونه زایمان کنم؟🙄من حتی از بیمارستان رفتن هم میترسم😭

تا ۱ ماه ونیم دیگه کرونا نیس ان شاالله

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
دیگه شده دیگه باید با شرایط کنار بیایم فقط امید بخدا داشته باش مواطب باش دست نشسته به جایی از صورت ی ...

تموم فکرمو درگیر کرده شدم مثل افسرده ها..نگرانم برای بچم..شوهرم .خانواده ام خیلی میترسم 

مشکلم فقط این نیس تو خونه زایمان کنم؟🙄من حتی از بیمارستان رفتن هم میترسم😭

مگه شما خدا نداری؟ همه چیز که دست ما نیست. 

توکل کن بخدا و مراقبت کن بقیه رو بسپر دست خدا خم شما هم اون فرشته تو دلت خدا دارین و الله خیر حافظا.... 

2706