1676
1605
عنوان

اخه تکلیف ما باردارا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 39 پست
منم همین مشکل و دارم تو ماه هشتمم همش استرس دارم برای سزارینم چطور برم بیملرستان با این کرونا بخدا و ...

منم خیلی

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا قرنطینه نکردن قمو مگه چین ۷۰ میلیون قرنطینه نکرد چرا همش فکرشون درگیر انتخاباته چرا به داد مردم نمیرسن کل کشور تعطیل کنن تا مهار بشه 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جاری من هم این کارمیکنه چون بیرون نمیره  توخونه میگفت پیاده روی میکنم

خودم خوبم که گفتن تاتواشپز خونه هم نرو🤣کل کاراموزی های بیمارستانمم میخوام نرم🤭

وزن فعلی ۶۸وزن هدف ۵۶قد ۱۶۹ میخوام از فکر بچه بیام بیرون فقط تلاش کنم بدون فکر کردن بهش میخوام دوباره به کاهش وزنم ادامه بدم درکنارش کارهای لازم برای بارداریمو انجام بدم .امروز ۹۸/۹/۱۴😊😊😊😊😊😊😊برام دعاکنید

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

اخه اینجای ک من هستم تا بخوای دوکوچه بری جلو بازاره نمیدونم افسریه ک میشناسی

یه مسیر دیگه برو اصلا اینقدر که میترسی بزار آخر شب برو یا تو خونه پیاده روی کن دیگه نهایتش

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
1677
چرا قرنطینه نکردن قمو مگه چین ۷۰ میلیون قرنطینه نکرد چرا همش فکرشون درگیر انتخاباته چرا به داد مردم ...

دیشب کانالو تلگرام باز کردم وسط اخبار شون راجب کرونا نوشتن بعد سریع پاک کردن بقیه خبرای ک راجب رای گیریه گذاشتن..همچین چیزای میبینمو دلم میخواد برم خفشون کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودم خوبم که گفتن تاتواشپز خونه هم نرو🤣کل کاراموزی های بیمارستانمم میخوام نرم🤭

قرارنیست همه کرونابگیرن

گروه خطر افرادمسن وکسانی که مشکل ریوی وقلبی و.. دارن

کسانی که سیستم ایمنی بدنشون پایین

مراقبتهاشم که میدونید

چه رشته میخونید

سه دقیقه درقیامت (پیشنهادمیکنم این کتاب بخونیدالتماس دعا)
دیشب کانالو تلگرام باز کردم وسط اخبار شون راجب کرونا نوشتن بعد سریع پاک کردن بقیه خبرای ک راجب رای گ ...

همون بابا ملت دارن میمیرن اطلاع رسانی کنین تعطیل کنین تا شیوع پیدا نکنه این دیگه مثل بقیه قضییه ها نیست خدایا کمکون کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرارنیست همه کرونابگیرن گروه خطر افرادمسن وکسانی که مشکل ریوی وقلبی و.. دارن کسانی که سیستم ایمنی ...

فعلا که تو ایران دو تا خانوم ۳۵ ساله با ۴۰ ساله مردن این امار متاسفانه برای ما جواب نمیده تو چین از داروهای ضد انفلوانزا و ایدژ استفاده کردن ایران که این داروهارو نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون بابا ملت دارن میمیرن اطلاع رسانی کنین تعطیل کنین تا شیوع پیدا نکنه این دیگه مثل بقیه قضییه ها ن ...

الان شوهرم رفته سرکار کلی سفارش کردم مواظب باشه ولی بازم میترسم😭حالا خانواده اش تو این وضع. 3روز دیگ میرن مشهد همچین ادمای هستن..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
قرارنیست همه کرونابگیرن گروه خطر افرادمسن وکسانی که مشکل ریوی وقلبی و.. دارن کسانی که سیستم ایمنی ...

خب تو خودت قضاوت کن شرایط منو خداییش خونریزی دارم

سیستم ایمنی بدنمو بخاطر بارداریم به حداقل زسوندن همین چهارشنبه دوز دارو هامو بردن بالا😐

ریه هام هم حساسیت دارن 

خداییش من حقم نیست توخونه درو روم ببندن؟🤣

مامایی میخونم

وزن فعلی ۶۸وزن هدف ۵۶قد ۱۶۹ میخوام از فکر بچه بیام بیرون فقط تلاش کنم بدون فکر کردن بهش میخوام دوباره به کاهش وزنم ادامه بدم درکنارش کارهای لازم برای بارداریمو انجام بدم .امروز ۹۸/۹/۱۴😊😊😊😊😊😊😊برام دعاکنید
فعلا که تو ایران دو تا خانوم ۳۵ ساله با ۴۰ ساله مردن این امار متاسفانه برای ما جواب نمیده تو چین از ...

بایدبررسی بشه بیماری های زمینه اشون

این اماردادنها هرکسی میتونه بده امافقط کسی که درجریان کامل هست ادم میتونه بپذیره ازش

تموم فکرمو درگیر کرده شدم مثل افسرده ها..نگرانم برای بچم..شوهرم .خانواده ام خیلی میترسم 

بد نیست بدانید بر اساس ارزیابی‌ها طی چند هفته گذشته، تعداد قربانیان ویروس کرونای ووهان در مقایسه با بیماری‌های ویروسی مشابه از همین خانواده مثل سارس و مرس کمتر است. همچنین تا امروز، هیچ کودکی (تا 8 سال) به این بیمار مبتلا نشده است. کم سن و سال‌ترین فرد گرفتار ویروس کرونا 14 سال سن دارد. دانشمندان عقیده دارند در صورتی که از قبل بیماری حادی نداشته باشید، مبتلا شدن به ووهان کشنده نخواهد بود. بررسی آمارها نیز مهر تاییدی بر این ادعا است. تعداد زیادی از کشته شدگان تا امروز، افرادی سالخورده با سابقه بیماری‌های قلبی - عروقی یا تنفسی بوده‌اند.

برای ابولا که گفته می‌شود دارای مکانیزم مشابهی با نسل جدید ویروس کرونا است، نرخ مرگ و میر 10 درصد اعلام شد. به عبارتی 10 درصد افرادی که دچار این بیمار می‌شدند، جانشان را از دست می‌دادند. این نرخ برای بیماری جدید 2 درصد است. گفته‌های رئیس اداره بیماری‌های وزارت بهداشت تاییدی بر کم‌خطر بودن کرونا در مقایسه با بیماری‌های ویروسی مشابهی است که طی چند سال اخیر بروز کرده و در نهایت از بین رفته‌اند.

طبق گفته‌های رئیس اداره بیماری‌های وزارت بهداشت، نزدیک به 70 درصد افراد مبتلا به نوع ویروس جدید، بین پنج الی هفت روز بعد رو به بهبودی رفته‌اند

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب تو خودت قضاوت کن شرایط منو خداییش خونریزی دارم سیستم ایمنی بدنمو بخاطر بارداریم به حداقل زسوندن ...

خخ

چراباید قرنطینه بشی

(شوخی کردم)

ان شالله چیزی نمیشه مواظب خودتون باشید 

چرا قرنطینه نکردن قمو مگه چین ۷۰ میلیون قرنطینه نکرد چرا همش فکرشون درگیر انتخاباته چرا به داد مردم ...

کل کشور هس فقط نهفته اس الان یکی یکی علائم نشون داده میشه در ضمن کرونا از آنفولانزا ضعیف تره مگه برای آنفولانزای اول سال قرنطینه کردن

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
الان شوهرم رفته سرکار کلی سفارش کردم مواظب باشه ولی بازم میترسم😭حالا خانواده اش تو این وضع. 3روز دی ...

چرا اینقدر الکی میترسید...مرگ و زندگی دسته خداست...دیگه این بنده خداها که مردنم قسمتشون این بوده...

ترس ار هرچیزی از خود اون چیز بدتره...

حالا ما غصه بخوریم که ایا میگیریم ایا نمیگیریم!اینقدر سخت نگیرید

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😒نصف ملت بدون اینکارا زاییدن شمام یکیش😑

والا من استراحت مطلقی بودم کل نه ماهو توخونه بعدم راحت زاییدم هیچکدوم اینکارارم نکردم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

الهی خیر نبینن .قمی ها از کارگرای چینی گرفتن .همه قمی ها از نرسشون هجوم اوردن تهران 

ب خدا من که از ترسم نشستم خونم خدا کنه تا عید مشکل حل بشه .موندم نو بیمارستان چکار کنیم 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم دختر نازم یاسسم  يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
الهی خیر نبینن .قمی ها از کارگرای چینی گرفتن .همه قمی ها از نرسشون هجوم اوردن تهران  ب خدا من ...

ن بابا از حوزه علمیه گرفتن جامعة المصطغی تو قم مال خارجیاس پره چینیه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
1651