1989
1955
عنوان

اخه تکلیف ما باردارا چیه؟

517 بازدید | 39 پست

ما باید چیکار کنیم؟من دکترم همش میگفت باید پیاده روی کنم ی ماه نیم دیگ زایمانه ن الان میشه رفت استخر بارداری ن باشگاه ن پیاده روی پس ما چیکار کنیم..چجوری بچشمونو بدنیا بیاریم..این هفته وقت دکتر دارم..دیگ هم باید هر دوهفته برم دکتر با این وضع چیکار کنیم؟؟😭😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

دیگه شده دیگه باید با شرایط کنار بیایم فقط امید بخدا داشته باش مواطب باش دست نشسته به جایی از صورت یا بدنت دست نزنی فک کنم منظورت از کروناس باردارا باید بیشتر مراقب باشن

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
1984

بشین توخونه ات هروقت بچه اومد پاشو برو بیمارستان .دکتربه همه میگه استراحت کن به چن نفرمیگه پیاده روی 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
دیگه شده دیگه باید با شرایط کنار بیایم فقط امید بخدا داشته باش مواطب باش دست نشسته به جایی از صورت ی ...

تموم فکرمو درگیر کرده شدم مثل افسرده ها..نگرانم برای بچم..شوهرم .خانواده ام خیلی میترسم 

مشکلم فقط این نیس تو خونه زایمان کنم؟🙄من حتی از بیمارستان رفتن هم میترسم😭

مگه شما خدا نداری؟ همه چیز که دست ما نیست. 

توکل کن بخدا و مراقبت کن بقیه رو بسپر دست خدا خم شما هم اون فرشته تو دلت خدا دارین و الله خیر حافظا.... 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
والا من ماه اخر تو خونه پیاده روی میکردم😂

جاری من هم این کارمیکنه چون بیرون نمیره 

توخونه میگفت پیاده روی میکنم

السلام علیک یاابا عبدالله حسین‏ علیه السلام زنده جاویدی است که هر سال، دوباره شهید می‏شود و همگان را به یاری جبهه حق زمان خود، دعوت می‏کند …… دکتر علی شریعتی
1718