2726

سلام. ازتون خواهش میکنم هرکی راجع به بیش فعالی بچه ۳و نیم ساله که چه علائمی داره یگه یا حتی بچه اوتیسم یه سری مشکلات با پسرم دارم که واقعا درمونده ام کرده بدخور که فقط ۳نوع غذا رو دوس داره بقسه رو نمیخوره مشکلات گفتاری داره مثلا وقتی بهش میگم بگو چی میخوای عین جمله منو تکرار میکنه  و خیلی ترسو از همه چیز میترسه و ا دکتر وحشت داره داد میزنه و و وقتی مریض شربت میدم بهش نمیخوره تو دهنش نگه میداره پس میده نمیتونم پیش دکتر ببرمش چون اینقدر گریه میکنه داد میزنه که حالش بد میشه لطفا راهکار دارین بهم بگین یا یک دکتر روانپزشک خوب توی مشهد سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش کار درمانی و گفتار درمانی

ممکنه تاخیر گفتاری و ... داشته باشه 

خیلی باهاش حرف بزن تو خونه 

خودت ارومش کن محبت کن 

پیش متخصص خیلی خوب هم ببر ممکنه چند نفر تشخیص مختلف بدن حتی 

براش کتاب بخون شعر بخون محبت کن هر روز کم کم یه غذای جدید به یه شکلی بهش بده بخوره عادت کنه نمیخواد کلی بهش بدی یه ریزه هم امتحان کنه هر روز عادت میکنه 

2728
ببرش کار درمانی و گفتار درمانی ممکنه تاخیر گفتاری و ... داشته باشه  خیلی باهاش حرف بزن تو خون ...

کلا از محیط مطب میترسه چون چندبار آمپول خورده و دکتر بد معاینه اش کرده میترسه هیچ جایی نمیاد از آدمای جدید که دور و برش باشن محیط جدید میترسه چون همیشه خونه تنهاییم متاسفانه دکتر خوب نمیشناسم  غذا هم مطلقا نمیخوره فقط ۳نوع غذا دوست داره اونارو هم به زور میخوره اصلا لب نمیزنه اول غذارو بو میکنه  همه بهم میگن تو مادر بد هستی وافعا درمونده شدم

این که گفتی بد غذاست و درست دارو نمی خوره معمولا بیشتر بچه ها اینجورین ولی در مورد ترسو بودنش و درست ...

نمیدونم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم یه بار برای چشمش بردمش دکتر هنوز نرفتیم توی اتاق دکتر اینقدر گریه کرد همه بهم نگاه میکردن نمیتونم ببرمش دکتر و هیچ جا هم نمیتونم ببرم بس گریه میکنه میخواستم بذارمش مهد اما میترسم اونجا هم گریه کنه نگهش ندارن

کلا از محیط مطب میترسه چون چندبار آمپول خورده و دکتر بد معاینه اش کرده میترسه هیچ جایی نمیاد از آدما ...

حدس میزدم تنها باشه بچه ت 

عادت کرده به تنهایی از جمع از شلوغی از ادمهای جدید میترسه 

اروم اروم ببرش بین بچه ها بازی کنه حتما گفتار درمانی کاردرمانی ببرش به صحبت بیفته حرفات و بهتر میفهمه و انجام میده 

تجربه تلخ هم خب داشته طفلی ما بزرگیم از یه چیزی میترسیم دیگه میشه خاطره بد چه برسه بچه کوچیک 

پیش چند تا متخصص ببر نظر مختلف و بپرس بعد ولی حتما چون حرف نمیزنه خوب گفتار درمان و کاردرمان ببر  کاردرمان بخاطر اینکه باهاش روی غذاهای مختلف و ... که خودشون بلدن کار کنه و ترسشو  از خیلی چیزا بریزه  خودتم براش وقت بزار محبت کن بهش براش شعر بخون حرف بزن برای بازی با بچه های دیگه هم ببرش بیرون ولی خودت مراقبش باش یه مدت تنهاش نزار تا زمانی که بتونه از پس خودش بربیاد

حدس میزدم تنها باشه بچه ت  عادت کرده به تنهایی از جمع از شلوغی از ادمهای جدید میترسه  ار ...

خداکنه بتونم مشکلاتش رو حل کنم و اگه دکتر خوب میشناسید بهم معرفی کنید واقعا ممنون میشم

مشهد

متاسفانه مشهدی نیستم 

خودت ببر پیش چند تا متخصص نه فقط یه نفر بپرس یا بگرد تو گوگل ببین کیا خوبن ببرمثل روانشناس اطفال و روانپزشک و .... 

ولی حتما حتما گفتاردرمانی و کاردرمانی ببرش جفتش و 

2706