2726
عنوان

چرا اين بچه نمى خواااابهههههه😩

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 71 پست
ای جان خوب پس کمک حالت هست یکم بهش یاد بده نگهداریش هم به کارات برس هم استراحت کن زمانایی که درس ندا ...

دلم نمياد
وقتى مى ذاره رو پاهاش بعدش ميگه پاهام درد ميكنه وگرنه از خداشه

چه بلاييه😂😂😂 دختر منم همين بود 

من اوایل خونریزی داشتم مامانم بهم گفت بهش نگو بارداری خدایی نکرده یه چیزی می شه بچه ضربه می بینه من خیلی بدویارم یه روز صبح حالت تهوع داشتم رفتم بیرون اومد می گه چیه چراحالت بده شکمت درد می کنه گفتم اره یه دفعه یه نگاه به من کرد گفت مگه توهم مث عمه نی نی داری اوق اوق می کنی فقط نیشم باز شو باید می دیدی چیکار می کرد کل راه خونه ما تا مادر شوهرم قر کمر رفت تا رسید اونجا باجیق وداد خبرشون کرد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دلم نمياد وقتى مى ذاره رو پاهاش بعدش ميگه پاهام درد ميكنه وگرنه از خداشه

اخه خب زمان هایی که بداره بذار باهاش بازی کنه نی نیتم عادت می کنه بهش به تو وابسته نمی شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
من اوایل خونریزی داشتم مامانم بهم گفت بهش نگو بارداری خدایی نکرده یه چیزی می شه بچه ضربه می بینه من ...

اى جان 😍😄

هيچى مثل دختر نميشه هم مادرته هم خواهر هم بهترين دوست 

2728

عزیزم بد عادتش کردی دور از جون هیچ بچه ای از گریه کردن جیزیش نشده .

من از اول یا میزاشتم رو زمین یا تو گهواره اصلا و ابدا رو پا یا بغل نمیگیرم الانم عادت کرده قشنگ میخوابه گاهی دارم فیلم میبینم میبینم خوابش برده. 

بعد ام اول صبح شستیش میخوای بخوابه 😁

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
نى نيه شما چند وقتشه؟

تیر به دنیا می یاد وروجک بلا الانم لگد پروند بیدارم کرد 

اى جان 😍😄 هيچى مثل دختر نميشه هم مادرته هم خواهر هم بهترين دوست 

دختر دار که می شی تازه می فهمی عشق یعنی چی 

عزیزم بد عادتش کردی دور از جون هیچ بچه ای از گریه کردن جیزیش نشده . من از اول یا میزاشتم رو زمین یا ...

يه بار حمومش دادم گذاشتمش رو زمين برم وسايلاشو جمع كنم بيام اومدم ديدم خوابه چون تا حالا اينجورى نخوابيده بود ترسيدم بيدارش كردم ببينم سالمه يا نه 

خودازارى دارم 😐

يه بار حمومش دادم گذاشتمش رو زمين برم وسايلاشو جمع كنم بيام اومدم ديدم خوابه چون تا حالا اينجورى نخو ...

🤣🤣🤣🤣

منم سر بچه اولم اینجوری بودم بیچاره دیونه شد از دست من دیگه بد عادت و بد خواب شد تا دو سالگی .

الانم ۹ سالشه زوری میخوابه شبها کلا تو ۲۴ ساعت ۶،۷ ساعت میخوابه .

ولی سر دومی دیگه فهمیدم می به چیه .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
يه بار حمومش دادم گذاشتمش رو زمين برم وسايلاشو جمع كنم بيام اومدم ديدم خوابه چون تا حالا اينجورى نخو ...

عزییییییزم

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
تیر به دنیا می یاد وروجک بلا الانم لگد پروند بیدارم کرد 

اها بسلامتى 

انشالله زايمان راحتى داشته باشى

پس خودتو اماده شب بيدارى كن

ممكنه دخترتم حسادت كنه 

دختر من با اينكه خيلى مهربونه جلوش جرات ندارم قربون صدقه نى نى برم وقتى ميره مدرسه هر چى ترانست واسش رديف ميكنمو مى خونم بعد كه اومد فقط يه دختر دارم شاه نداره ميخونم😅

دوست عزیز بهتره برای خواب بیشتر نوزاد، به راهکارهای طب سنتی بیشتر توجه کن.مثلا گرمیجات بخور مثل خرما، شیره ها، گردو، رازیانه دم کن با زیره،ارده، کنجد، فندق و... اینا باعث گرم شدن شیرت میشه و هم از افسردگی پس از زایمان جلوگیری میکنه و هم اینکه علت بیشتر بی‌قراری های بچه ها و نخوابیدن شبانه سیر نشدنه.البته مقدار شیر کافیه و حتی زیاد اما شیر، مغذی نیست وگرنه بچه آروم میخوابه.با خوراک گرمی ها شیرت رو مغذی کن.خودتم هرچی آرامش روحی و استراحت کافی داشته باشی بچت هم آرومتره و برعکس.

اها بسلامتى  انشالله زايمان راحتى داشته باشى پس خودتو اماده شب بيدارى كن ممكنه دخترتم حسادت ...

😂😂😂😂ای وای  دیروز گفت بریم خونه عزیز گفتم نه نی نی توشکمم خوابه حوصله ندارم یه دادی سر شکمم زد که من دلم می خواد برم خونه عزیز تو می خوابی  خوب شد گفتی 

2706