1676
1605

من یکساله اقدامم 

تنبلی تخمدان دارم 

چند باری دکتر رفتم و دارو مصرف کردم دوماه اول درمان تخمکای بالغ 2-3تا داشتم بعدا دیگه تاثیر نداشت 

هر ماه نزدیک پریود که میشه 

شوهرم دعوا راه میندازه 

تو نمیتونی حامله بشی 

تو فلانی 

همشم منو به گریع میندازه 

تا روز پریود دیگه روحیم میشه صفر 

اصلا حال روحیم خوب نیست 

همش منت میزاره میگه اینهمه نزدیکی میکنم 

خودمو اذیت میکنم یبارم حامله نمیشی 

مگه دست منه 

خدا چرا این روزا رو نمیبینه 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

شاید شوهرت مشکل داره ببرش دکتر بادکتر هماهنگ کن بگه بهش استرس برات سمه و جلوگیری میکنه از بارداری

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
1668

بنظرم بازم فكر كن ببين همسرت امادگي پدر شدن داره؟؟؟؟؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿

اسی دوراه بهت پیشنهاد میکنم اول اینکه چله حق شناس بگیری درست طبق دستور که خیلی حاجت میده دوم اینکه آیدی دکتر طب سنتی شهرمونه @nazarei1 کانال وگروه پرسش پاسخم داره میگه که چی بخوری واسه باردارشدن 

خدایا داده ونداده ات راشکر

😏یکی بود همینطور به زنش بعضی وقتا سرکوفت میزد زدو خودش مریضی گرفت وقتی خودشم مریضی گرفت میگفت تقصیر زنمه که اینطور کرده و اینطور غذا داده به من و...خلاصه بیشعورن

یه دارویی بهت میگم که خودم و ده نفر دیگه همون بار اول نتیجه گرفتیم 

سیصد گرم بخر از روز هفتم تا چهاردهم پریودت روزی پنجاه گرم دم کن شیش تا استکان بخور گرمی مثل عسل و نارگیل و رازیانه هم بخور

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
1645