2703
2553

هر دفعه پختم وسطش خام مونده چیکارکنم 

یکی بهم گفت اردت زیاد بوده حالا شما بگین چیکارکنم 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

برو تاپیکا   ماریاقناد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببین قالبت رو با لیوان پر از اب کن تا حدود دو سومش پر اب شه.اونوقت ببین چند لیوان می خواد.به ازای هر لیوان :یه قاشق غذاخوری ارد.یه ق غ شکر یا پودر قند.یه ق غ اب جوش ولرم .یه تخم مرغ . یک چهارم ق چ بکینگ پودر .یک هشتم ق چ وانیل.

زرده سفیده ها رو جدا کن .سفیده رو انقدر بزن تا از ظرف نریزه بیرون.

بقیه ی مواد رو هم هم بزن اون.وقت سفیده رو ارام با قاشق چوبی یا پلاستیکی با بقیه ی مواد به اامی مخلوط(فولد)کن.کف قالب کاغذ روغنی بزار و مواد رو بریز روش بزارش توی فر 180 درجه حدود 4 دقیقه با سیخ چوبی سوراخ بزن اگه خام بود هنوز بزارش.

عزیزم من یه دستور پخت ساده بهت میدم البته این مواد واسه یه قالب تقریبا از این دیز کتابی ها هست ۲تا تخمرغ ۱لیوان شیر نصف کمترلیوان روغن ۱لیوان شکر ۲لیوان ارد هل ساییده وگلاب و زعفران آب شده 

من از ابتدا ۲تا تخمرغ را میندازم توی دستگاه مخلوط کن واسه خودش بچرخه 😅😉دیگه از هم زن هم استفاده نمیکنم ۵دقیقه بعد شیر اضافه میکنم بعد روغن وشکر پودر هل وگلاب وزعفرون مواد که مخلوط شدن می ریزم توی یه ظرف بعد ارد وبکین پودر با هم قاطی میکنم کم کم به موادم اضافه میکنم می ریزم تو قالب میزارم تو فر از قبل گرم شده تقریبا ۴۵ دقیق بعد اماده اس واسه خام بودن وسط کیک یا شعله فرت زیاد بوده یا قالبت کوچک بوده همیشه مواد باید دو سوم قالب و بگیره بیشتر نه 

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪

مواد لازم = تخم مرغ 6 عدد آرد 150 گرم شکر 150 گرم آب ولرم یک چهارم پیمانه وانیل 1 ق چ. بکینگ 1 ق م. 

زرده و سفیده رو جدا کن. سفیده رو بزن تا کف کنه 1 قاشق شکر بریز روش دوباره بزن تا مث خامه سفت بشه بعد بذار تو یخچال

شکر و زرده و وانیل رو بزن تا کرم رنگ بشه بعد آب رو اضافه کن هم بزن بعد آرد و ب پ را باهم مخلوط کرده 3 بار الک کرده به مواد اضافه میکنیم و با لیسک بهم میزنیم. آخر سر سفیده را در 3 مرحله ب مواد اضافه میکنیم و آرام مخلوط میکنیم. فر قبلش باید حتما داغ باشه. این روش کیک حرفه اي هست

۲لیوان ارد ۲لیوان پودر قند ۵تا تخم مرغ ۱ق غ بکینگ پودر یک دوم لیوان آب جوش نصف ق چ وانیل

همیشه دو لیوان میکنم بهم گفتن اردت زیاده خام میمونه وسطش

2714
عزیزم من یه دستور پخت ساده بهت میدم البته این مواد واسه یه قالب تقریبا از این دیز کتابی ها هست ۲تا ت ...

بکینگ پودر یادم رفت توی مواد لازم بگم یه قاشق غذاخوری  سرخالی هم بکینگ پودر

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
ببین قالبت رو با لیوان پر از اب کن تا حدود دو سومش پر اب شه.اونوقت ببین چند لیوان می خواد.به ازای هر ...

یک قاشق ارد کم نیست

عزیزم من یه دستور پخت ساده بهت میدم البته این مواد واسه یه قالب تقریبا از این دیز کتابی ها هست ۲تا ت ...

قالبم متوسطه من الان هل و گلاب ندارم

به ازای هر واحد (لیوان)از مایه ی کیک یه قاشق ارد یه قاشق شکره.

یعنی اگه قالبم سه لیوان آب گرفت سه قاشق ارد و...و بریزم

2706