1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

بی خبرم. ولی حالا واجبه تو این وضعیت مردم جمع بشن در بیمارستان؟؟!!

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1522
فوت شد متاسفانه😢

عههههه جدی؟؟؟؟؟ خدا بیامرزه

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
8

نمرده دیگ بسه اه

🌈رَ‌بِّ لاتَذَرْنی فَرْداََ وَ أَنْتَ خَیرُالْوارِثینَ👪بهاربازم بیا عشقوبیارش بده هر👶نی نی👶رودست مامانش😢جان مادر نمیای؟بیا ک عید۹۹رو باتو جشن بگیریم😢بیاک دنیاموب پات بریزم😢
هیچی سوال بود در ذهنم فقط فک میکردم کلا مهاحرت کرده جالب بود اصلا مث اینکه نرفته

شب درباره مرگش صحبت میکردن نمیدونم راست یا دروغ

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
عههههه جدی؟؟؟؟؟ خدا بیامرزه

ديشب خبر فورى نوشت فوت شده الان رفتم ديدم همايون شجريان عكس از نمايشگر علائم حياتيشون گذاشتن هنوز قلبش كار ميكنه 😣

انشالله خدا شفاش بده واقعا حيفه

ديشب خبر فورى نوشت فوت شده الان رفتم ديدم همايون شجريان عكس از نمايشگر علائم حياتيشون گذاشتن هنوز قل ...

خب خدا رو شکر. خدا سلامتی بده

ديشب خبر فورى نوشت فوت شده الان رفتم ديدم همايون شجريان عكس از نمايشگر علائم حياتيشون گذاشتن هنوز قل ...

آره منم دیدم

عکس از خودش نمیگذارن حتما چون ظاهرش به خاطر بیماری تغییر کرد۶ 

اگر با من نبودش میلی، چرا جُفتک مینداخت خیلی