2703
2553
عنوان

چقد دکتره بیشعور بود

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیاشون البته نمیدونم چیجوری قسم میخورن دکتر میشن!حتما دوباره ببرش دکتر یجا دیگ...الان بهتر نشده ازون موقع تاحالا?

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2456
بعضیاشون البته نمیدونم چیجوری قسم میخورن دکتر میشن!حتما دوباره ببرش دکتر یجا دیگ...الان بهتر نشده از ...

نه اسهال خونی هم اضافه شد هی میگه الان میمیرم چشماش باز نمیشن؛؛؛ باباش از شدت استرس افتاد به استفراغ خاک تو سرم دارم ادای ادم قوی یارو درمییارم قلبم قشنگ تو گلوم میزنه انگار

خب عزیزم شلوغ نکن ، خونسردیتو حفظ کن ، پاشویه ش کن ، دستمال خیس بذار رو پیشونیش به طوریکه دستمال کف سرشم بگیره ، هر ۴ ساعت قطره استامینوفن بهش بده . شبم قبل خواب یه شیاف براش بذار . چون ویروس تازه وارد بدنش شده ، بدن واکنش شدید نشون نمیده به خاطر همین تب بالاست. 

2714
نه اسهال خونی هم اضافه شد هی میگه الان میمیرم چشماش باز نمیشن؛؛؛ باباش از شدت استرس افتاد به استفراغ ...

الهی بمیرم میفهمم چی میگی...هر چی زوتر ببرینش 

اره ممکنه چون زده به دل و روده ش یوقت چیزی خورده نساخته بهش....

خب عزیزم شلوغ نکن ، خونسردیتو حفظ کن ، پاشویه ش کن ، دستمال خیس بذار رو پیشونیش به طوریکه دستمال کف ...

میترسم هی میگن کرونا اومده بخدا با پاشویه پایین نمییاد تبش؛؛ ممکنه مسموم شده باشه؟؟ یعنی تبم میکنه

یکمم پسته (ناهار شام نمیخوره مجبور میشم اینچیزارو بش بدم)

خب حالا پسته خوبه یه انرژی چیزی داره...ولی پفک و اینا خیلی بده باید مقاومت کنی نه اینکه خودت در اختیارش بزاری...اخه انرژی و فایده ای هم نداره چه ویتامینی میده به بدن بچه اخه

میترسم هی میگن کرونا اومده بخدا با پاشویه پایین نمییاد تبش؛؛ ممکنه مسموم شده باشه؟؟ یعنی تبم میکنه

کرونا تنگی نفس و سرفه هم داره فقط تب نیست...

2706