2703
2553

سلام بچه ها اول عید من میرم تو۸ ماهگی اخر اردیبهشتم زایمانمه احساس میکنم چند روزه خیلی تپلی شدم حتی گاهی ورم پاهامو اینارم حس میکنم توحمومم خیلی سخت خودمو میشورم خیلی تنبل شدم دوستدارم همش دراز بکشم اشتهامم بدک نیست خوبه 

اصلا حوصلع بیرون رفتن ندارم از طرفی شایعه کرونا از طرفی هم چون شکمم داره میاد بالا دوستندارم زیاد برم بیرون یا کسی منو ببینه

برای عیدم خرید نکردم اصلا هیچی فقط سه تا ساحلی دارم برای ۸ و۹ ماهگیم و یه لباس ابی برای زمانی ک مهمون برام بیاد نمیدونم برا عید خرید مانتو کیف وکفش کنم یا نه میترسم بعدا گشاد شه وخوشم نیاد

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نخر منم نخریدم گذاشتم زایمان ک کردم بعد دو ماه رفتم همه چی خریدم 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

من زایمانم اول اردیبهشته. اول میخواستم نخرم چیزی ولی الان پشیمون شدم چون بلاخره هیچ جا نرم خونه پدر شوهر باید برم همه هم اونجا هستن پارچه خریدم مانتو بدوزم اگه گشاد شد بعدا تنگش میکنم یه زیری مشکی و یه شلوار کشی هم میخرم با شال کیفم همینطور ولی برای توی خونه چیزی نمیگیرم بعد عید میدم بدوزن برای بعد زایمانم بپوشم 

2714

من فقط مجبور شدم کفش بگیرم اونم چون پاهام ور کرده بود و کفش اندازه نداشتم الان همون کفشا واسم اینقد گشاد از پام در میاد

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

منم نمیخرم. البته چون جایی نمیتونم برم. تو خونه ای هم دارم. فقط ی زیری ریون آزاد برا زیر مانتویی میخرم. البته من پارسال عید دو تا مانتو جلو باز خریدم که تنگ نیسو با ی زیری ریون عالیه. اونا رو‌هم که فقط عید پوشیده بودم و بعدش باردار شدم. مانتو هام نو هس. کفشم مه دوستان گفتن بعدا ورمت میخوابه بدردت نمیخوره. ب نظرم بذار بعد از زایمان بخر

ما کلا خانواده خودمو شوهرم شهرستانن .چون آخرای روزای زایمانمه انشاالله و ورم دارم حتی یه شالم نخریدم چون کلا بیرون نمیرم بعده زایمانم چون بچم تازه به دنیا اومده و خودم بخیع دارم به شوهرم گفتم هیجا نمیرم.فقط یه دست خونگی شیک میخرم تا برای بعده عید که دوره نقاهتم تموم شد یه خرید خوب کنم 

ما کلا خانواده خودمو شوهرم شهرستانن .چون آخرای روزای زایمانمه انشاالله و ورم دارم حتی یه شالم نخریدم ...

اره خودمم میلم نیس بخرم

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

من شلوار نداشتم خریدم مانتوهم میخرم چون تنگ برام برا دکتر اینا ابروم میره کفش و کیف نه .بلوزم دادم خاله ام از بازار برام بخره به اون سایز

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

آخی عزیزم دقیقا با منی😁😍 من عروسی خواهرشوهرم بود همه چی خریده بودم و داشتم خیلی سایزم عوض نشده همشون تنم میاد ولی یه مانتو راحت خریدم 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2706