2410
2553
عنوان

تا خدا هست چراااا؟

225 بازدید | 15 پست

سلام به همه ی نی نی سایتیای عزیز  من یک کاربر خاموش بودم خیلی وقتا میومدم و تاپیک هارو میخوندم گاهی دلم میخواست جوابی بدم اماااا

ولی الان برا چیز دیگه ای خدمت رسیدم هممون این روزا به خاطر این مریضی جدید نگرانیم نگران خودمون بچمون خانوادمون و...   من خودم کسیم که با گفته های پزشکی خیلی باید مراقب باشم آسم دارم کم خونی و ضعف جسمانی هم که بله😅

اما من برای چیز دیگه این وقت صبح تاپیک زدم خواستم بگم تا خدا هست چرا باید منتظر باشیم بقیه کاری کنن تا کنترل بشه من یه آدم عادیم نه خیلی مذهبی نه... به وقتش روسریم عقب رفته مانتو تنم بوده و گاهی هم حجاب خانم فاطمه زهرا علیهاالسلام زینتم داده. قصدم اینه بیاین همه باهم نیت کنیم برای رفع بلا از همه ی هموطنانمون وچه بسا همه ی مردم کره زمین ذکر اعظم ((یاعلی)) رو برداریم این ذکر خیلی وقتا به خود من جواب داده به خیلیا هم پیشنهاد دادم ضمنا این ذکر 110 مرتبه است ان شاء الله خدا خودش به حق این ذکر وبه حق آقا امیرالمؤمنین که به فرمایش خودشون اسم علی برای حیدر کرار گذاشته شد این مرض رو متوقف کنه 

نمیگم زیاد من خودم نیت میکنم هرروز110 مرتبه بگم شاید ته ذهنتون قیلی ویلی بره که یعنی میشه ان شاء الله که میشه حداقل برا آرامش دل خودمون یه کار کردیم  هرکس ماااایل  بگه یاااااااعلی🌹🌹🌹🌹🌹

110 تا 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یا علی😍

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714

منم میگم یا علی😊

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706