2733
2739
عنوان

لعنت به بیخوابی

126 بازدید | 13 پست

چرا من خوابم نمیبره بدنم خستست ولی از خواب هیچ خبری نیست صبح ساعت ۸‌.۳۰ باید بیدار بشم هر روز ولی شب به مشکل میخورم فقط همون چرت یکساعت روزانه یکم سرحالم میکنه حداقل هر شب ۳ ۴ خوابم میبزد یکساله این شکلی شدم چرا اخه😑

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشي زياد دست ميگيري ؟ من فكر ميكنم بيخوابيم درصد زياديش واسه موبايله

محبورم وقتی بیخواب میشم یا کتاب بخونم یا بیام اینجا جون نمیخام فکر کنم همش حرصم میگیره شوهرم مست خواب من به سقف خیر میمونم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2731
اون يه ساعت طول روز رو بايد حذف كني تا شب خسته شي 

اگر ادندیه ساعت نخابم ضعف میره دلم امتحان کردم بدتر شد چون واقعا بعد از کار خستهدمیشم

محبورم وقتی بیخواب میشم یا کتاب بخونم یا بیام اینجا جون نمیخام فکر کنم همش حرصم میگیره شوهرم مست خوا ...

دقیقا منم همینجورم خوابم افتاده بود ظهرا تقریبا پنج ساعت میخوابیدم دیروز وقت خوابم رفتم خونه خالم ک سرم گرمشه خوابم بیفته شب..شب یک ساعت خوابیدم بیدارشدم ینی مات مونده بودم اینقد کم خواب مگ میشه  

دقیقا منم همینجورم خوابم افتاده بود ظهرا تقریبا پنج ساعت میخوابیدم دیروز وقت خوابم رفتم خونه خالم ک ...

خیلی بده صبح ها کم انرژی میشم همیشه

2738
من خوابم میاد ولی دخترم نمیخوابه 😭

اخی عزیزم 

محبورم وقتی بیخواب میشم یا کتاب بخونم یا بیام اینجا جون نمیخام فکر کنم همش حرصم میگیره شوهرم مست خوا ...

فکر و خیالت زیاده، به گذشته زیاد فکر میکنی و نگران اینده ای، باید فکرت رو درست کنی و بی خیال شی اگه میتونی قبل خواب فیلم کمدی ببین یا جوک بخون به چیزهای خوب فکر کن، یا قبل خواب قران بخون و از خدا بخواه کمکت کنه

اللهم صل علی محمدو آل محمد و عجل فرجهم  
عزیزم این تمرینات ساده رو انجام بده تا بیهوش شی از خستگی https://vayare.ir/ورزش-قبل-از-خواب-و-۸-تم ...

ممنون گلم

فکر و خیالت زیاده، به گذشته زیاد فکر میکنی و نگران اینده ای، باید فکرت رو درست کنی و بی خیال شی اگه ...

ممنون عزیزم ❣