2726
آره عزیزم برو تو نت سرچ کن بخون جفت قدامی رو..حالا واسه اطمینان خاطرت میتونی بری صدای قلبشو گوش بدی

مرسی عزیزم اره باید حتما برم چون دیروز هم لخته خون دیدم خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تا ۲۵ هفته عادیه 

جفت هم قدامی باشه دیر حس میشه

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
خیلی امتحان کردم ولی اصلا متوجه نشدم 😞

البته 21 هفته یکم زودنیس! بچه اول دیرتر حس میشه

کی سونو انجام دادید؟ اگرنرمال بوده مشکلی نیس

اگر خیلی نگرانی برو پیش پزشکت 

انشالله چیزی نیس 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2728

[QUOTE=125270762]لخته خون نشونه خوبی نیس احتمالا وسیله سنگین جابجا کردی یا زیاد کار کردی رابطه هم باتوصیه پزشک داشت ...[/QUOTE 

دعا کنید چیی نباشه فقط من خیلی میترسم اخه تو شهر قم هستم اینجا هم کرونا اومده میگن زیاد نیاید بیرون 😭

والا انقد دعا و صلوات و سوره نذر کردم و خوندم خودم دیگع یادم رفته نذرامو 🤕

استرس نداشته باش 

سوره جاثیه کوتاهه برای حفظ ونگهداری جنین 

سوره انشقاق زایمان آسان وراحت

رعایت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد آیت الکرسی هم زیاد بخون

زایمان راحتی داشته باشی عزیزم بسلامتی بغلش کنی وبزرگ کنی فرزندتو

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
برای منم دختره جفتمم قدامیه شما هم جفتت قدامی بود ؟

منم قدامی بودم و ۲۲هفته و ۵ روز تکونش رو حس کردم نگران نباش دکترم میگفت بچه اول تا ۲۲ هفته عادیه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

وقتی انومالی گفته ساالمه نگران نباش بعضیا تا هفته ۲۵ هم حس نمیکنن به علت جفت و چربی شکم و.....

یکی از بستگان حس نمیکرده ولی اون انومالی مشکلش را بهش گفته بود چیه دیگه اونومالی شما مشکل نداشته

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2706