2726
عنوان

استفاده از ویتامین e در واژن

44980 بازدید | 14 پست

توجه کنید که هر طریقه مصرفی نمی‌تواند شما را در رسیدن به هدف کمک کند. برای حل این مشکل در زیر بهترین روش مصرف ویتامین e برای این عارضه را به شما آموزش خواهیم داد.

برای تنگ کردن واژن خود ابتدا با مراجعه به داروخانه کپسول یا قرص ویتامین e تهیه کنید.

بعد از تهیه قرص ویتامین e از داروخانه، سطح بیرونی قرص ویتامین e و همچنین ناخن‌های خود را به دقت بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که زائده یاه باشید که نیازی نیست، سوراخی در کپسول ویتامین e ایجاد کنید یا آن را ببرید؛ چون pH واژن شما به‌طور طبیعی می‌تواند قرص ویتامین e را جذب میکند

در مقدار استفاده از ویتامین e برای تنگ کردن واژن می‌بایست دقت به خرج داد و حتماً برای معین کردن میزان مصرف ویتامین e برای تنگی واژن با پزشک مشورت کرد. دقت داشته باشید که افراد بالای ۱۴ سال نیازمند میزان ۱۵ میلی‌گرم، معادل ۲۲.۴ واحد ویتامین e در طول روز هستند.

بسیاری از بانوان بعد از شل شدن واژن خود بر اثر یا بالا رفتن سن، به دنبال راهی برای هستند. ولی توصیه می‌شود پیش از مصرف ویتامین e برای تنگی واژن، به طور قطع با پزشک متخصص مشورت کرده و از او نظر بخواهید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
این حرفا چیه چیزی وارد نکنیدا ای خداااا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

توهم دانایی ندارم ...ژل روان کننده  رو پزشک بهم توصیه کرده حالا کپسول رو ک مردم دارن میخورن میره تو معدشون عیب داره؟ مطلب به این سادگی نیازی به دانا بودن یا نبودن نداره اینک شما تشخیص نداری بفهمی چیزی ک میخوریم تو معده جذب میشه داخل واژن هم جذب میشه برام عجیبه 

توهم دانایی ندارم ...ژل روان کننده  رو پزشک بهم توصیه کرده حالا کپسول رو ک مردم دارن میخورن میر ...

من دندونپزشکی خوندم آناتومی،هیستولوژی،پاتولوژی.......کل بدن رو خوندم زنان و زایمانم خوندم.

وقتی شما مریضی یا مجبور به استفاده از چیزی هستی خب مجبوری بخاطر درمان و جلوگیری از چیز بدتری شیاف انجام بدی و یا هرچی که یک دکتر گفته( به گفته ی خودتون) و بهتر توهم دانایی نداشته باشید چون کسی که واقعا بدونه میفهمه واژن واژن و معده معده و مقایسه ی این دو ممکن نیست 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من دندونپزشکی خوندم آناتومی،هیستولوژی،پاتولوژی.......کل بدن رو خوندم زنان و زایمانم خوندم. وقتی شما ...

خانمی ک میگی هیچی نباید وارد واژن بشه پزشکا کپسول ویتامین e رو توصیه میکنن ب زنای بارداری ک مشکل تاخیر در زایمان دارند .... پزشک بودن  یکی تو بازی جی تی ای راحته یکی تو فضا مجازی 

2706