2726
عنوان

چرا مردا اینجورین😕یا شایدم شوهر من فقط اینجوریه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 45 پست
اخه ببین اصلا باهم مقایسه نمیکنما اما الان یه سگ دارم فقط خودم میرسم بهش این فقط دوست داره نازش کنهه ...

مث خواهرم...اونم همینو میگه.اونم ی توله داره گاهی سرش بحث میکنن شوهرش میگه میفروشمش خاهرم میگه ولش کن خودم انجام میدم از ترس البته ب شوخی میگه شوهرش

خدایی برش دکتر حتما تب داره هااااا

فردا میبرم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیاد خواهر. مامانم میگه زن خونه دار، کارمنده بی مرخصی و حقوقه😂نه مرخصی داریم نه حقوق 

اره باید غرم نزنیم همیشه بهترین غذا ها اماده خونه برق بزنه خودتم مرتب به خودت برسی انگار ادم اخنیم که خسته نمیشیم

۰بی خیال نیست خیالش از شما راحته میدونه مراقبی اونم زیر مسئولیتو خالی میکنه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
امروز جمعه بود ها ولی در کل مردا همشون یه رگ بی خیالی دارن بنظرمن 

بی خیال نیستن، منطقی ان، جون مادر هست می دونن خطری متوجه بچه نیست و می خوابن چون به خواب نیاز دارن. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
اره باید غرم نزنیم همیشه بهترین غذا ها اماده خونه برق بزنه خودتم مرتب به خودت برسی انگار ادم اخنیم ک ...

دقیقا.حالا من بچه ندارم به هیچ کاری نمیرسم😑اونایی که بچه دارن چیکار میکنن؟؟؟؟

2706