2737
2734

دیدین بعضیا ظرفاشون رو خوب نمیشورن؟ میری خونشون دعوتی میبینی به ظرفاشون چیزی چسبیده🤢

من زنداداشم این مدلیه. یه بار تا حالا شام رفتیم خونه ش. به ظرفاش حتی قاشق و چنگالش تیکه های غذا چسبیده بود. یواشکی ظرفای کثیفو بردم تو اشپزخونه شستم اوردم سر میز. ولی فهمید ناراحت شد. باید چیکار میکردم به نظرتون؟ خب حالم به هم میخوره به قاشقم یه تیکه غذای خشک شده چسبیده باشه. حالا مامانمم وسواس داره 😬

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

تو خلوت بهش بگو شاید نمیدونه

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

فقط قاشق خودتو یواشکی میشستی بهتر بود 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قاشق رو عوض کنین

یاد اون تبلیغه عمه خانوم افتادم😁😁😁 

دورتوووو

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728
2738

خواهر شوهر منم همینه. یعنی اصلا نشده تو سع ظرفی غذایی چیزی داده باشم بخوان پس بدن این ظرف تمیز باشه. گربه شور میکنن ظرفو. بابا یه دست بچرخون دیگه انگار مرگه. تو مهمونیام میبینم چای سری دوم که میارن استکانارو همینجوری یه آب میگیرن با اسکاچ و مایع نمیشوزن. حالم بد میشخ اصلا. یا آب نیخورن سر ظرفشویی لیوانو الکی به آب میچرخونن میزارن سر جاش. من بدم نیاد. وسواس ندارم ولی به تمیزی اهمیت میدم

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

قبل اومدن مهمونا باید ظرفا رو چک کنه و آماده کنه 

حالا اگه یبار پیش اومده اشکال نداره .

ولی اگه همیشه اینجوریه 

خیلی با لحن خوب بهش بگو عزیزم ظرفا  رو چیدم این چند تا بهش چیزی چسبیده بود بشورم یا بشقاب دیگه ای میدی ببرم سر سفره

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بهش تذکر بده کاملا از در دوستانه.شما دوست شی تو روش بهش میگی.دشمن تو روی آ م میحنده و پشت سر آخ و پیف میکنه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2706