2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم از خودم بيشتر

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدام هرچيزى كه معشوقش داره من ندارم ميگه

آخه یه طوری میگی که انگار معشوق داشتن یه چیز عادیه 

خب کیه طرف؟ 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
خیللللی حس بدیه حتی اگه مطمئن باشی که از اون بهتری بازم همش در مقایسه ای

ميدونيد مطمعنن بهترم كه بعد از اون اومده سراغ من اما حس و حالى تدارم براى رسيدن به خودم حرفهاى نيش دارش باعث شده خيلى بد ميگردم و نميرسم به خودم

2731
گور بابای معشوقه ش اما تو برررررس به. خودت...طوری که تو حسرتت باشه و.ازین همه تغییر شگفت زده شه

بخدا مجرد بودم خيلى به خودم ميرسيدم انقدر مسخره كرده ايراد گذاشته خسته شدم

يه نفرى كه قبل از من باهاش در ارتباط بوده و چون آشناست ميبينتش به صورت اتفاقى

همسر‌ منم خواستگار یکی رفته که از شانس من اومده الان فامیل شده یکسره چشم تو چشمیم و سلان علیک داریم. میفهمم چی میگی

ولی همسرم جرئت نداره یه کلمه در موردش حرف بزنه. ینی از اول جز خط قرمزها بوده 

خودتون باید جلوی این مقایسه رو بگیرید

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
بخدا مجرد بودم خيلى به خودم ميرسيدم انقدر مسخره كرده ايراد گذاشته خسته شدم

اعتماد ب نفست رو از دست دادی حتمآ یا افسرده و بی انگیزه شدی... کم کم سعی کن دوباره ب خودت برسی...رو اندامت کار کن...آرایش کن...موهاتو رنگ کن...عطر خوش بو بزن....لاک بزن....لباسهای خفن بپوش...تا بتونی دوباره مث مجردی ت بشی

هر موقعه ميام به خودم بوسم با شوخى يا جدى مسخزه ميكنه اصلا دستم سرد ميشه ديگه حتى حس ندارم يه رژ بزن ...

بخاطر سوزوندن شوهرت به خودت برس بعضی مردها دذت میبرن یک نفر باشه تحقیرش کنن به هر روشی 

زه تایپیک بود سرشبی گفت شوهره یکی دوستاش بهش گف چاق مبت خور  زنم به جای اینکه گریه کنه

دو ماهه ۳۵ کیلو کم میکنه زبان خیییلی زود یاد میگیره کامپیوتر میره

همه چیش اوکی شد  

یعنی تو نمیتونی به خودت برسی تو توی یه سال فقط به خودت برس نمیخواد ۳۵کیلو کم کنی اونم تو دو ماه  اخرشم گفت شوهره دوستشون غلام حلقه به گوششون شده شاید تو هم اینجوری شی

2706