2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من .دوشبه نخوابیدم .نمی تونم بخوابم چند ماهه افسردگی دارم ولی شوهرم نمیفهمه .دکترم نمیبره متاسفانه

خب درمان خودت شروع کن قرص دپرو هرپ گیاهیو و بی ضرر از دازوخونه بگیر  همون شمعدانیه باشگاهم‌ثبت نام کن

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2738
خودت ب خودت کمک کن من پیش دکتر روان پزشک میرفتم قرص می‌داد بهم اما اصلا فایده نداشت تا زمانی ک تصمیم ...

پول ندارم واینکه خیلی منت میزاره میبینه شبا تاصبح بیدارم ولی درک وشعور نداره .چشاشو باز میکنه میبینه بیدارم .یه بار به خاطر خیانتش اینجوری شدم باباش منو میبرد دکتر پولو حساب میکرد اصلا به روی مبارکش نمیاورد آخرم بهم گفت الکی رفتی هیچیت نبود.

ولی الان بعد از فوت یکی از عزیزام اینجوری شدم .از شب شدن وحشت دارم.از خواب شب وحشت دارم. تپش قلب میگیرم .فقط شبا دیوونه میشم 😭😭😭😭😭

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
منم گشنمه ولي صبح ميخام برم ازمايش بايد ناشتا باشم بنظرتون الان هميشه چيزي بخورم؟

نع بابا از ساعت یازده نباید چیزی بخوری . من مهمونی اومدم دعا کنید شهید نشم تا فردا 

😐میگف تا ابد باهاتم...خدا بیامرز این اواخر زیاد زر میزد😐
2706