2733
2734
عنوان

کیا قبل از ازدواج با شوهرشون دوست بودن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7246 بازدید | 88 پست
اتفاقآ من خیلیم قبول دارم.نمیدونم چه فاز روشن فکری تو جامعه راه افتاده که میخوان تلقین کنن ازدواج با ...

من ۲۹ سالمه و با کسی هم دوست نشدم تا الان یعنی مورد زیاد پیشنهاد میدن ولی من به خاطر تربیت صحیح یا غلط خانوادم نمی تونم دوست بشم با کسی یعنی کلا تحت تاثیر قرار نمیگیرم‌

الان همه دوستام با دوست پسراشون رابطه دارن مدام به من میگن امل و اینکه دیگه کسی سنتی ازدواج نمیکنه بدبخت☹ 

حالا خودشونم ازدواج نکردنا فقط تو رابطه هستن خیلی حس مزخرفیه حس میکنم به عهد دقیانوس تعلق دارم  از طرفیم قلبم میشکنه ک پاک بودنم دلیل بر ...‌ هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۹ سالمه و با کسی هم دوست نشدم تا الان یعنی مورد زیاد پیشنهاد میدن ولی من به خاطر تربیت صحیح یا غ ...

بیخیال دوستی ها خیلیا به ازدواج ختم نمیشه اون دوستاتون هم وقتی ازدواج میکنن بجای اینکه هرچی با همسرشون تجربه میکنن جالب و جدید باشه یاد دوس پسرای قبلیشون میفتن که مثلا آره با فلانی هم اینکارو کرده بودم یا مثلا فلان دوس پسرم از شوهرم پولدارتر بود ایناهم هست دیگه 

2728
بیخیال دوستی ها خیلیا به ازدواج ختم نمیشه اون دوستاتون هم وقتی ازدواج میکنن بجای اینکه هرچی با همسرش ...

اینا اصلا فازشون ازدواج نیست ک فازشون  دررلحظه زتدگی کردنه

حس احمق بودن دارم حس میکنم تمام سالهای زندگیم اشتباه کردم و اینکه نمی تونمم خودمو تغییر بدم لعنتی این حسه داره منو میکشه  از اون طرفم خدا فقط سکوت کرده ...... 

اینا اصلا فازشون ازدواج نیست ک فازشون  دررلحظه زتدگی کردنه  حس احمق بودن دارم حس میکنم تم ...

خود من با این حرفا و کارای بقیه با یه آدم عوضی به ظاهر خوب دوس شدم که حالا اگر از اذیت شدنام و سختیاش بگذری چون منم خانوادم کلا برخلاف این چیزان میرسی به اینکه من چطور وابسته این آدم شدم و بعد اینکه فقط احساساتم به بازی گرفته شد و ولم کرد چقد عذاب کشیدم 

شادی در لحظه چه فایده ای داره؟؟ 

توروخدا تو اشتباه منو نکن

خود من با این حرفا و کارای بقیه با یه آدم عوضی به ظاهر خوب دوس شدم که حالا اگر از اذیت شدنام و سختیا ...

الهی عزیزم‌متاسفم ک تجربه بدی داشتی  ان شالله از این به بعد زندگی به کامت باشه 

نصیحتت یادم میمونه 😘😍 

2738

ما دوست بودیم ولی دابطه نداشتیم هشت ماه آشنا شدیم بعد نامزد شدیم الان ده ماهه باهمیم فعلا که همه چی خوبه الهی شکر

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ولی بنظرم دوستی نباید طولانی بشه من با نامزد قبیم۶سال باهم بودیم خسته شد رفت.....

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
نمیدونم‌اگر  ادم‌مناسب ک منو درک نکنه پیدا نشه چکار کنم😞

ببین

از نظر روانشناسی

توی خوش بینانه ترین حالت و بهترین وضعیت ممکن

طرف مقابل شما ۸۰ درصد اون چیزی که شما میخواهید رو داره.

یعنی تو اگه خوش شانس ترین آدم کره ی زمین هم باشی

بازم طرف مقابلت کامل ترین چیزی که تو میخوای نخواهد بود.

از طرف دیگه توی ازدواجای سنتی هم همین جوری الکی که بله نمیگن. بعد از چند جلسه صحبت دختر و پسر و مشاوره رفتن تصمیم نهایی گرفته میشه.

بنابر این تو هم، هم سعی کن تو صحبت هات سوالات هوشمندانه بپرسی که طرفت رو خوب بشناسی.

هم تحقیق کامل داشته باش؛ و هم مشاوره برو با طرف.

مطمئنا تو هم طرف مناسب خودتو پیدا میکنی‌

نه ولی فقط صحبت کردین درصورتی ک من با نامزدم زندگی کردم و توی عمل همه چیش ثابت شد 

نه یه صیغه محرمیت خوندن تا ۴ماه اول نه به فامیل گفتیم نه دوست   مدام با هم رفت و امد داشتیم دوبار مسافرت رفتیم یه بار دو نفری یه بار با خانواده ها بابام ۴ روز برداشت بردش بانه  از این همه رفت و امد اگه مشکلی داشت دستمون اومده بود ولی تو دوستی خیلی چیزا تا اخر مشخص نمیشه دوستی خانوادشو نمیبینین فامیلشو نمیبینین نهایتا چند بار برین تو جمع دوستاش  

تو دورلن دوستی به خاطر احساس و علاقه ای که بین دونفر به وجود میاد یه سری مسائل نمیبینن ولی تو ازدواج سنتی علاقه ای نیست از اول کاملا با عقل و منطق تصمیم میگیری 

نمیخوام بگم دوستی درست هست یا نیس نظر شماام محترمه 

2706