2733
2734
عنوان

کیا قبل از ازدواج با شوهرشون دوست بودن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7234 بازدید | 88 پست
من نظر خودمو گفتم  فاز روشن فکری هم نیست  تجربمه  چون سنتی ازدواج کردید دلیل نمیشه ...

منم سنتی ازدواج کردم ولی الان پشیمونم چون هیچ شناختی روی شوهرم نداشتم اگه دوست بودم در حد شناختن می تونستم انتخاب بهتری داشته باشم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیاز نیست جوری باشید.حرف زدن با نامحرمم حرامه،چه برسه به دوستی و دست دادن و بوس کردن و....... نه عزی ...

بيخيال توروخدا عصر عره ارتباطاته يني چي با نامحرم هم كلام نشدم دانشگاه و بازار هم نرفتي؟😕

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
اصلآ تجربه ی خودمو تحمیل نمیکنم.تجربه ی جامعست،الآن از هر سه تا ازدواج تووایران یکیش طلاقه،برو دنبال ...

علتش مشخصه عدم شناخت، عدم تحمل تفاوت ها و درک طرف مقابل. اصلا ربطی به نوع ازدواج نداره چه ازدواج سنتی چه دوستی. خدا رو شکر که خوشبخت هستید با ازدواج سنتی. خیلیا هم هستن که بعد از دوستی ازدواج کردن و خوشبخت هستن. 

2728
بيخيال توروخدا عصر عره ارتباطاته يني چي با نامحرم هم كلام نشدم دانشگاه و بازار هم نرفتي؟😕

چرا نرفتم،من اتفاقآ خیلیم امروزی هستم، مگه میشه توجامعه کار داشته باشی و با مردی حرف نزنی.منظور من از صحبت با نامحرم یه رابطه ی ادامه داره که باعث میشه طرف بهت حس داشته باشه

واقعا همینطوره من اگ با خیلی از خاستگارام ک نمیششناختمون ازدواج میکردم الان ک ازشون دورادور خبر دارم ...

مگه ما که سنتی ازدواج کردیم‌ یه راست رفتیم سر سفره عقد ؟

چرا نرفتم،من اتفاقآ خیلیم امروزی هستم، مگه میشه توجامعه کار داشته باشی و با مردی حرف نزنی.منظور من ا ...

ازدواج با چشم بسته اشتباه محضه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
2738
چرا نرفتم،من اتفاقآ خیلیم امروزی هستم، مگه میشه توجامعه کار داشته باشی و با مردی حرف نزنی.منظور من ا ...

خب مشكلش چيه ؟ چيز عجيبه دو نفر بهم حس پيدا كنن ؟ حتما بايد بشينيم توو خونه سرخ و سفيد بشيم يكي بياد خاستگار مامان بابامون تاييد كنن ما هم بگيم هر چي شما بگين نديده و نشناخته ! بعد فردا بيايم اينجا تاپيك بزنيم با شوهرم تفاهم نداريم از دو تا دنياي متفاوتيم الانم فهميدم يكي رو صيغه كرده😝 يك دوستي و رابطه سالم بهتر اينه كه نديده و نشناخته بشيني سر سفره عقد ! من يكي از افتخارتمه كه دوم راهنمايي باهاش دوست شدم و ميتونم بگم بهترين اتفاق زندگيمه 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"
زوده هنوز.دوساله تازه عروسی کردید. تو دوران دوستی چون نامحرمید شیطون همه جوره ساپورتتون میکنه برهمین ...

ما ۱۲ ساله عروسی کردیم وعاشق همیم هنوز زوده یا زدیم به هدف😂😂

اصلآ تجربه ی خودمو تحمیل نمیکنم.تجربه ی جامعست،الآن از هر سه تا ازدواج تووایران یکیش طلاقه،برو دنبال ...

شما طبق کدوم امار دقیق اینو میگین ؟هر روز تو دادسرا از همه میپرسین نوع ازدواجشونو؟پس خارجیا باید همشون چن طلاقه باشن 

تکراری شدن انکار ناپذیره،همه برهم تکراری میشن،گفتم الآن زوده چون هنوز پنج سال یا ده سال از ازدواجت ن ...

کلا داری چیپسی حرف میزنی شاید شما اینجوری هستین قرار نیس همه مثل شما باشن 

2706