2733
2739
عنوان

راجب مانتوم نظر میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 62 پست

بنظرتون درست تگ کردم

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
مبارکت باشه به خوشی بپوشی منکه نمیچه خیاطی بلدم به مانتو زورم میاد پول بدم اکثرا 60تومن برام تموم می ...

ممنون عزیزم خب شما هنرشو داری. خیلی خوبه😍☺️

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۸۰؟؟ چندوقته بازار نرفتی عزیزم پولدار نیستیم والا. ولی همه چی خیلی گرون شده روسری نمیدن با هشتاد

اتفاقا تازه همین‌امروز بهترین‌منطقه تبریز حریر اینو زده بودن ۸۰دلمم‌نیومد بگیرم😐جنسش اگه خوب باشه که هیچ ولی بازم‌مانتو رسمی‌نیس رویه اس

2728
۸۰؟؟ چندوقته بازار نرفتی عزیزم پولدار نیستیم والا. ولی همه چی خیلی گرون شده روسری نمیدن با هشتاد

وللا من۳۲۸گرفتم مانتومو

مثل خر تیتاپ خورده خوشحالم که گرون تر نخریدم‌

یکی ذیدم ۴۵۰

یا شهر ماخیلی گرونه یا شهر دوستان خیلی ارزون

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2738
اتفاقا تازه همین‌امروز بهترین‌منطقه تبریز حریر اینو زده بودن ۸۰دلمم‌نیومد بگیرم😐جنسش اگه خوب باشه ک ...

نه دگ مانتوها الان همه همین مدلی شدن. دگ رسمی و غیر رسمی همینجوری ساده جلوباز مد شده.

چه جالب بهترین منطقه تبریز هشتاده 

منطقه پایینش حتما ۲۰تومنه مانتو😂 بریم تبریز خریدد

نه دگ مانتوها الان همه همین مدلی شدن. دگ رسمی و غیر رسمی همینجوری ساده جلوباز مد شده. چه جالب بهتری ...

لحنتو دوس ندارم هنر گفت و گو نداری دخترم!

اگه نیازی نداشتی به نظر نباید تاپیک میزدی ولی اگه زدی تحمل هرجور نظری رو باید داشته باشی

اتفاقا همه میدونن تبریز از شهرای گرونه چون مستقیم از ترکیه میاد لباساش

من گفتم شبیه این و حریرش

وللا من۳۲۸گرفتم مانتومو مثل خر تیتاپ خورده خوشحالم که گرون تر نخریدم‌ یکی ذیدم ۴۵۰ یا شهر ماخیلی ...

اره والا. امسال همه چی خییلی گرونه. بخدا روسریه خووب زیر صدو بیست تومن پیدانکردم

2706