2737
2734

بگو منم دو روزه دلم بدجور گرفتس

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عروسیم خیلی بد بود خیلی افسرده شدم بخاطرش

خوب دوس داشتم زیبا باشم اما نشد

بعد8 سال ماه دیگه عروسی دعوت شدیم تازه زایمان کردم شکمم خیلی جمع نشده صورتم ورم داره اصلا ارایش میکنم زیبا نمیشم

لباسی هم که خریدم همه میگن بده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

☹️ اخی

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

نیایید بگید دغدغدت تو حلقم

دغدغه های بزرگتر هم دارم ولی الان دلم میخواست اینو بگم یکم سبک شم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
عروسیم خیلی بد بود خیلی افسرده شدم بخاطرش خوب دوس داشتم زیبا باشم اما نشد بعد8 سال ماه دیگه عروسی ...

ب نظر بقیه اهمیت نده اگه لباس ب تنت بشینه کافیه

والا من بعد یکسال و نیم هنوز شکمم جمع نشده خخخخخ

کلا چاقالوام

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
عروسیم خیلی بد بود خیلی افسرده شدم بخاطرش خوب دوس داشتم زیبا باشم اما نشد بعد8 سال ماه دیگه عروسی ...

واسه شکمت گن بزن.لباس خیلی مهمه.شده برو یکی دیگه تهیه کن.آرایشگاه خوب برو.به خودت برس تا اعتماد به نفست بره بالا و از این‌حالو هوا در بیایی

یک صلوات میفرستی؟

عروسی نزدیکاتونه؟ الان تازه زایمان کردی عزیزمم یکمم حساس شدی 

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

چقدر اعتماد به نفست پاینه ،همه اندازه خودشون زیبان این حرفا چیه

بیرون و ول کن همینکه سالمی سلامتی احساس خوشبختی میکنی بچت سالمه و ذاتت درسته کافیه خوبه ول کن ظاهر رو بخدا خیلی ها هستن دوست دارن ظاهر رو نداشته باشن ولی زندگیشون آروم باشه 

خوشگلی زیاد دردسره 

طوطی شکایت کرد و زیبا شد 

الان کلاغ آزاده طوطی تو قفس 

پ.ن =جمله معروف بود

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
واسه شکمت گن بزن.لباس خیلی مهمه.شده برو یکی دیگه تهیه کن.آرایشگاه خوب برو.به خودت برس تا اعتماد به ن ...

گن هم جمعش نکرد الکی کلی پول دادم

تازه این لباس جمع و جورم کرده

2706