2726
عنوان

خرید عید

364 بازدید | 29 پست

سلام خانمای گل

میدونم همتون ذوق خریداتونو دارین یا دوس دارین بقیه نظر بدن بیینید چطوره ولی لطفا نذارید چون اصن فکر کنید از هر صد نفر ی نفر نمیتونه خرید کنه ته دلش غصه میخوره و بدونید این انرژی منفی میشه و رو زندگی شما تاثیر داره( نمیگم حسادتو چشم زدنو ... انرژیی ک میگم یعنی حتی اگه ناراحت شه ک این چه زندگیه ک داره مقایسه کردن زندگی خودش با شما )

درضمن سلیقها متفاوت هست کسی ک عکس میزاره تخریبش نکید مبارک باشه ولی تو سلیقه من نیس ، عزیزم خردلی ب صورتی نمیاد چرا اینطوری ست کردی؟ طرف از خریدش زده میشه مگه اینکه اصرار داشته باشه نظر واقعیتونو بگید

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
والا من هیچی نخریدم ولی خوشحال میشم از خریدا مخصوصا مانتوهای عید

عزیزم نگفتم همه ناراحت میشن ک من خودمم واقعا لذت میبرم از هرچیزی راجب خرید

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
خب میزارن که نظر بدیم دیگه،نمیشه که دروغ بگیم

کاش مهربونتر باشیم تو نظر دادن هیچ کس دوس نداره بشنوه چیزی ک تازه خریده زشته

یه زمانی یادمه مامانم میگفت الو و خیار نمیدم ببری مدرسه بوش میخوره به یه عده ممکنه نداشته باشن دلشون بخواد الان خیلی افتخار میکنم حرفش تو ذهنمه همیشه سعی میکنم به پایین دستا نگاه کنم 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
امسال نرین اخه تو این شلوغی بری حالام که کرونا اومده خیلی خطرناکه

اره بابا از جونمون ک بیشتر نیس 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
یه زمانی یادمه مامانم میگفت الو و خیار نمیدم ببری مدرسه بوش میخوره به یه عده ممکنه نداشته باشن دلشون ...

اخی چه قشنگ😍❤️ 

2706