2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یبارسوتیه بدی دادم جلو عموم خیلی بد

همه نشسته بودیم شبه قبلش رفته بودیم عروسی گفتم فلانی حامله بود همه گفتن نه نه اون حامله نبود هی گفتم نه حامله بود مامانم گف نه چاق شده😐 منم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم وا مگه میشه ادم خالی خالی بدونه هیچی شکمش اونقد بیادجلو😑 

بااینکہ داستانـ منوبَدنوشتی ولی توهنوزم خدای خوب منی💔

خب اول خودم شروع میکنم که شما هم بیاید یه بار کشتی مدیدیم خونه مامانم اینا بعد حمید سوریان صدمه دیده بود نیومد واسه مسابقه رو تشک کشتی مامانم از تو آشپزخونه گف چرا نمیاد منم میخواستم بگم تاندوم پاش پاره شده بلند داد زدم کاندومش پاره شده و اون موقع بود که همه پاره شدن از خنده ولی هیشکی جلوی بابام به روی خودش نمیاورد 

2738

وای من انقدر خستم ک هیچی ب ذهنم نمیرسه انگار😶

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

تنگی نفس و تپش قلب گرفتم نمیتونم بخوابم دعا کنید این هفته زایمان کنم خسته شدم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خب اول خودم شروع میکنم که شما هم بیاید یه بار کشتی مدیدیم خونه مامانم اینا بعد حمید سوریان صدمه دیده ...

واااای نمیری😂😂😂😂

چرا زنده ای تو

چطور اب نشدی بعد بخار شی😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706