2733
2734
عنوان

خانومای باسیاست بیان

244 بازدید | 39 پست

بنظرتون همه مردا اوایل ازدواج یکم حساسن؟

من به تازگی نامزد کردم

قبلاهم دوست بودیم

این حساسیتارو میدیدما ولی خاک توسرم ب دل نمیگرفتم

ولی الان حساسیتش زیادشده،دوستام میگن حتما اعتماد به نفس نداره فکر میکنه ازدستت میده،اخه چه از دست دادنی دیگه بعد ازدواج؟😔

ینی یکی تو خیابون غیر عمد میخوره بهم بهم میریزه دراین حد

چرااخه چیکار کردین حساسیت شوهرتون کم شد؟

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !

بعد ازدواج بعضیا بهتر میشن 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۱۹ ساله ازدواج کردم از حساسیت شوهرم کم نشده بیشتر هم شده 

شوهرت چند سالشه

من۲۳شوهرم ۳۲

فک نکنم بااین سن دیگه اوکی شه

2738

اینکه بعدا درست بشه یا نشه تا حد زیادی به خانوادت بستگی داره اگر خانواده ات قوی باشن و بتونن روش تاثیر مثبت بزارن عوض میشه ولی ضعیف باشن بدتر میشه . داداش من حساس بود رو زنش ولی خانواده زنش آدمای گرم و بسیار اجتماعی بودن اونقدر مهمونی می رفتن و مهمونی میدادن و با همسایه دور و نزدیک دوست بودن و خود به خود داداش منم مثل اونا شد و تا حد خیلی زیادی حساسیتش کم شد 

از چه لحاظ حساسن ؟؟؟؟

خیلی بددله

رفتارمو خیلی زیر نظر داره

وقتی دوست بودیم یبار تور رفتیم مسافرت،اونجا یه دختره اومد باهام حرف زد درگوشی

قاطی کرده بود ک این بهت چی گفت نکنه بهت پیشنهاد داد باکسی دوست شی

حالا الان که ازدواج کردیم بدترم شده 

انقد اخلاقای خوبش زیاد بود ک میگفتم درستش میکنم این یه موردو،ولی چند شب پیش جایی بودیم بادوستامون دونفر غریبه اقا بودن یه رفتاری کردن ،که شوهرم واقعا توجمع ب هم ریخت هرچقد میخاستم درستش کنم اعصابش خراب بود

اینکه بعدا درست بشه یا نشه تا حد زیادی به خانوادت بستگی داره اگر خانواده ات قوی باشن و بتونن روش تاث ...

خانواده من حساس نیستن اصلا

ولی خانواده اینا خیلی حساسن

خب همه ی مردا حساسن ،منم شوهرم کسی ب من بخوره خیلی حرص میخوره و ناراحت میشه ،ولی بد دل نیست خداروشکر ،ی سری حساسیت ها توی همه ی مردا هست اگه حساسیت خوب باشه نگران نباش ینی خیلی دوست داره ولی الکی باشه نه 

شوهرم من ک اینهمه حساس نیست برعکس مجردی برادرام رو من خیلی حساس بودن ولی ب خواهرم اصلا گیر نمیدادن چون من از خواهرم خوشکلتر بودم شوهرم ک کردیم برعکس شده شوهرمن اصلا اهل گیردادن نیست ولی شوهرخواهرم بحدی حساس هست ک چندبار کارشون ب طلاق کشیده شده

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
خب همه ی مردا حساسن ،منم شوهرم کسی ب من بخوره خیلی حرص میخوره و ناراحت میشه ،ولی بد دل نیست خداروشکر ...

ممنونم امیدوارم واقعا بیشتر نشه و دوست داشتن باشه

2706