2733
2734
عنوان

کرونا 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 66 پست
نه بابا يه بار بري دكتر بيشتر از اينا ميشه واسه سلامتي خسيس نشو مخصو صا اگه بچه داري

پسرم باشگاهی میره ژل شستشو دست مسخام بگیرم بهتره ژیمناستیک میره خودمم دیک اهمیت میدم الان ازبیرون اومددوساعت پیش درجابردمش حمام  توبیرون چقدردستشو شستم دیدم عادت کرده تااومدخونه رفت دستشو شست

رنگ ولایتhaircolorist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما که امشب چند نفری چند جای مختلف گشتیم برا ماسک و ژل و الکل و پد الکلی.

اصلا نبود که نبود

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
معلومه از اون شيطوناش هستي روحيه خوبي داري

فداتشم 😘سعی میکنم روحیه خودمو بچه هارو حفظ کنم امروز اومدم نی نی سایت همه داشتن از ناراحتی دور از جونشون دق میکردن زیادی سخت میگیرن دنیا دو روزه بالاخره ک باید بمیریم 😂

تیکر تولدمه😅
2731

بچه ها حلال کنید

یکی از علائمش اینه که بی دلیل سرفه میکنن. من الان 4 ساعت هی دارم سرفه میکنم :/

هعی روزگار.

فردا برم اپیلاسیون حداقل تمیز بمیرم. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
خدا نگذره ازشون بی انصافا

يه داروخونه رفتيم شش تا ماسك بچه گونه بهم داد چون شوهرم مشتريش بود هركي ميومد داخل ميگفت تموم شده يه جا ديگه رفتم پنج تا بزرگونه داد گفتم بيشتر بدين گفت بزارين ديگران هم ميخوان تو  چند ساعت سه تا بسته تموم كرديم به بقيه  هم برسه از اين مدل ادم ها هستن از اونايي هم كه دارن وميگن نداريم فراوون هستن

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
هی میگن نترسید احتمال مرگ و میر کرونا فقط ۳ درصده آقا احتمال دنیا اومدن تو ایران 1 درصد بود ولی ...

آره خب

و ما رتبه دومش بعد خود کشور چین که منشعش بوده زداریم ، اونم چی ، بعد ۲روز ، زیبا نیست ؟

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
بچه ها حلال کنید یکی از علائمش اینه که بی دلیل سرفه میکنن. من الان 4 ساعت هی دارم سرفه میکنم :/ هع ...

آره دیگ زشته خوشگل کن جلو کرونا ابرو داریم نگه چینی ها خوشگل تر بودن😂😉(البته دور از جونت) 

تیکر تولدمه😅
2738
انشالله که چیزی نمیشه خداوند ارحم الراحمین پدر منم بدن ضعیفی داره اما خدا بزرگتر از اونیه ک فکرش رو ...

مرسی از دلگرمیت ان شاالله پدر شما هم همیشه سلامت باشن و سایشون بالا سرتون باشه

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو
نیست که نیست ، نه ژل نه ماسک

لایک امضات 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
يه داروخونه رفتيم شش تا ماسك بچه گونه بهم داد چون شوهرم مشتريش بود هركي ميومد داخل ميگفت تموم شده يه ...

میگن ماسک فایده زیادی نداره پس الکی خودتونو اذیت نکنین بنظرم ژل شست و شو کافیه تا دوستاتون هم نشستید دست ب گوشی هاتون نزنید

تیکر تولدمه😅
ژل میگن کمیاب شده/؟😐

آشنای من سه تا کانتینر ماسک خریده چند تا کامیون ژل😑

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
يه داروخونه رفتيم شش تا ماسك بچه گونه بهم داد چون شوهرم مشتريش بود هركي ميومد داخل ميگفت تموم شده يه ...

۵ تا ماسک؟

بیشتر هم میخواستی؟

چخبرته خواهر؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
هی میگن نترسید احتمال مرگ و میر کرونا فقط ۳ درصده آقا احتمال دنیا اومدن تو ایران 1 درصد بود ولی ...

دقیقا بعد چین با اون همه امکاناتش کلی کشته داده ما ک دیگ جای خود داریم

دعا کنید حاجت رواشم🙂
2706