2733
2734
عنوان

خنده دارترین و خز ترین کارهایی که وقتی یادش میوفتید شرمنده میشین 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 63 پست

یه بار همچین جو زده رفتم خرازی کاموا بخرم بعد از این مجله ها هستن که آموزش بافتنی داره برداشتم جلو فروشنده که خانوم بود با یه قیافه ای قیمت رو خوندم

همینطور رو هوا خوندم گفتم ۲و پونصد😳😁😁

گفت بیست و پنج تومن

وای خدا نابود شدم رفتم تو حموم کلی سرزنش کردم خودمو

که به ریال و تومن توجه کن

اول صفرش رو بشمااااار

البته سنمم همچین زیاد نبود خدا رو شکر سرزنشم جواب داد اصلاح شدم😁😂

بیچاره کپ کرده بود  ساعت 3 و 4 صبح بود  گفت بخدا خبری نیست عروس فردا باهم صحبت میکنیم مح ...

خدا نکشتت موردم ازخنده😂😂😂😂

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار آیفونمو زدن شوهرم نگا کرد گفت مامانمه بعد جواب داد گفت بیا تو مامان بعددید چند نفر همراهشن آیفونو نذاشته بود سر جاش یهو گفت اینا کین قطار شدن دنبالش 

خواهر شوهرمو بچه هاش بودن😆

2728

وای این خیلی خنده دار بود یه دوست داشتم توفضا مجازی مهسا بود داشت ازسگش حرف میزد که میخواد بفروشتش بعد نوشت سگ سکـسی اینو سوتی داد منم براش نوشتم هاپ هاپ از اونجا به بعد هر وق میومد می نوشتم چه خبر از یگ سکسیت هاپ هاپ اونم باحال بود

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔
یه بار همچین جو زده رفتم خرازی کاموا بخرم بعد از این مجله ها هستن که آموزش بافتنی داره برداشتم جلو ف ...

با شوهرم رفتیم خرید بعد ی کت و شلوار دیدیم زده 350 گفتم یکم گرونه 300داد بگیریم 😳

بعد رفتیم تو شوهرم دقت کرد یهو گفت ینی خاعک این 3 و پونصده تازه کلاسم میایم ک گرونه 350

یواشی اومدیم بیرون 😂

با شوهرم رفتیم خرید بعد ی کت و شلوار دیدیم زده 350 گفتم یکم گرونه 300داد بگیریم 😳 بعد رفتیم تو شوه ...

یا قرآن اشتباه تا میلیون 😂😂😂😂😂

خدا نیاره به خصوص جلو فروشنده آدم احساس خنگی میکنه البته برای خودم میگم نه شما عزیزم🤗

2738

ما یه جا دعوت بودیم که ۳ تا پسر خیلی جذاب داشت و همیشه خودمو با یکی ازین پسراش تو لباس عروس میدیدم

اونشب من لباسم ازون کت دامنا بود که جلوش زیپ داشت ، من زیرش یه سوتین ازون زنونه موشکیای قدیمی پوشیده بودم 

زیپم باز شده بود و دیدم حدودا یه ربعه که یکی از پسرا با لبخند و صورت سرخ نگام میکنه

یهو چشمم خورد به زیپ باز و سوتین قدیمی و مسخرم  

بعدها همون خاستگارم شد و من جوابم منفی بود اصلا خجالت میکشم هنوزم

نیلا دختر ناز من

یروزداشتم درآرایشگاهوبازمیکردم نمیدونم چرا حواسم به یه پسره بود واسه اولین بار میدیدمش خیلی جذاب بودهمسایه دیوار به دیوار بوداونم داشت در خونشونوبازمیکرددبره داخل یهودیدم لبخند زدگفت بفرمایید منم سریع گفتم مرسی بعددیدم یه پیرمرده ازداخل خونشون اومدبیرون نگو داشته به اون تعارف میکرده یعنی حیثیتم رفع سریع یاد جک آسانسور افتادم شروع کردم بسم الله گفتن وقرآن خوندن مثلا من هرروز کارموبا دعاشروع میکنم.تازه یه ساعت بعدفکرکردم اصن برای چی بایدیه غریبه بامن حرف میزده اصن واسه چی تعارف کنه اصن چرا فکر کردم عادیه خلاصه غروب استعفا دادم که دیگه نرم سرکار

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده
2706