2737
2734
یا خداکجایی هستین ؟؟؟تهرانم اومده پس،من داداشام توی تهرانن ،خیلیم کای شلوغ کار میکنن میدونم اصلا مرا ...

منم دعا میکنم فقط مشکوک بوده باشن واشتباه باشه.

عزیزم دم عیده همه درحال رفت وآمد به تهرانن برای خرید مغازه ها وفروشگاهها.

از طرفی قمی ها تعداد زیادشون بومی نیستن از شهرهای دیگه برای تحصیل واینا رفتن.

الان از ترس به شهراشون برمیگردن.بنابراین بیماری سریع شیوع پیدا میکنه.

هموطنان هم ریلکس مگه مراعات میکنن.

خدا بهمون رحم کنه.

چرا دولتمون مردمشو دوست نداره ؟؟؟؟؟!!!مثلا بخاطر اقتدار خودش و نشون دادن ب بقیه ی کشورها انتخابات و ...

👍👍👍👍

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فک میکنم اینا خودشونم نمتونن تشخیص بدن کرونارو.چون اول میگن بعد تکذیب میکنن .فضای مجازی میگه ۱۸نفرگرفتن ۴نفرمردن وهزار حرف دیگه .ولی اخبار تلویزیون هی تکذیب می‌کنه میگه دروغه .اونام که مردن کرونا نبودن .موندیم بخدا دیگه چیرو باور کنیم چیرو باور نکنیم کی دروغ میگه کی راست میگه .چقد بدبختیم ما.بخدا که مردن بهتره ازاین وضعیت .روز بروز اوضاع خرابترمیشه،😔

2728
یا خداکجایی هستین ؟؟؟تهرانم اومده پس،من داداشام توی تهرانن ،خیلیم کای شلوغ کار میکنن میدونم اصلا مرا ...

تو نت سرچ کنید میبینیدعزیزم ،اکثر شهرهای ایران اومده و متاسفانه بعد  از انتخابات آمارش در اومده،ایران یکماهه که درگیر کروناست

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔

من خودم تمام وقتای آرایشگاهو و مزون و خریدم رو کنسل کردم ، از دیروز هم به آشناها اعلام کردم نه عید خونتون میام نه خونم بیایین ، به نظرم یکم بی خیالی رو بذاریم کنار ، مثلا تاتو یا لایت و ناخن چقدرررر مهمه که نتونیم یه ماه بدون اینا تحمل کنیم زندگی رو ! یا مثلا فامیلی که سالی یه بار نمیدیدی چه اشکالی داره بعد از یه سال و یه ماه بری ببینی! من خودم آدمیم که عاشق عیدم به خاطر هواش و خریدش ولی وقتی اوضاع جامعه اینطوریه واجب نیست که برم خرید و گردش ، دو ماه کارای غیرضروری رو بذاریم کنار باور کنین هیچیمون نمیشه، ان‌شالله به زودی این بیماری هم تموم میشه 🌹

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2738
تو نت سرچ کنید میبینیدعزیزم ،اکثر شهرهای ایران اومده و متاسفانه بعد  از انتخابات آمارش در اومده ...

اینو که میدونستم بخاطر انتخابات اعلام نمیکنند اخه تاااااااا کجا چرا بفکر ملت نیستن

اینو که میدونستم بخاطر انتخابات اعلام نمیکنند اخه تاااااااا کجا چرا بفکر ملت نیستن

بیچاره ملت همیشه مظلوم ایران😭

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔