1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

کریستال مو

من شبا که میخوابم اکثرا می بافم که تو هم گره نخوره

کریم گفتنی "قرم قات" شده ام🤐یکی از کاکتوسای توی اتاقم بچه دار شده حالا مشکل چیه؟بچش شبیه خودش نیست و شبیه کاکتوس توی پذیراییه😐کارما چیه دیگه؟ فقط ابوالفضل بزنه به کمرت😐من یک مهاجرم...از رویایی به رویای دیگر...!

بعد حمام روغن زیتون گلاب هم اسپری کن

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
1668
سعی کن شونه دندونه درشت استفاده کنی و خیلی کم شونه کنی موهاتو چون وا میشه فرش بعد شبیه شیر جنگل میشی

الان شبیه شیر جنگلیم 😂😂 از حموم اومدم انقدد موهام خوشگل شدهه بوددد  که شوهرم هی باهاش ور میرفت  الان شونه کردم شبیه شیر شدم هار هار میخنده 😐

موهامو کوتاه کردم تا بالی سینه فرفری میشه تا روی گردنم میاد بعدش شونه میکنه کلا داغون میشه 😂 

خودمم کوتاه کردم تا روی شونه

ولی چتریامو جدا نیبافم حالت بگیره 

بقیه رم از این مدلا که از بالای سر بافته میشه اسمشو نمیدونم 😅

کریم گفتنی "قرم قات" شده ام🤐یکی از کاکتوسای توی اتاقم بچه دار شده حالا مشکل چیه؟بچش شبیه خودش نیست و شبیه کاکتوس توی پذیراییه😐کارما چیه دیگه؟ فقط ابوالفضل بزنه به کمرت😐من یک مهاجرم...از رویایی به رویای دیگر...!

ژل کتان درست کن عالیه 

بهترین کارو راسو میکنه😁                                 خودشو درگیر بحث نمیکنه، میزنه میره...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌😂😂👌

من موهامو فر کردم ی بار

کتیرا گرفتم‌از داروخانه..یه چیزی شبیه چیپس بود سفید رنگ

مینداختم تو اب..اسپری میکردم ب موهام اونقددددد ناز میشد

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
مو فر خیلی خوشگلهه کهه 

منو دخترم هر دوتا موهامون فره یکم روغن که بزنی بعد حموم وقتی موهات هنوز یکم نم داره عالی می شه موی فر برا عروسی دیگه ارایش گاه نمی خواد همین طور قشنگه خودش

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
موهامو کوتاه کردم تا بالی سینه فرفری میشه تا روی گردنم میاد بعدش شونه میکنه کلا داغون میشه 😂 

خوبه بنظرت؟ چند وقته رفته تو مخم که کوتاه کنم موهامو تا گردن 

منم فرفریه صبح که بیدار میشم شوهرم میگه شیر بیشه بیدار شد 😁

جلوش کوتاهه و جلوموهامو اکثرا اتو میزنم

واسه آرامشم ، خوب شدن مامانم صلوات بفرستی .  پیج اینستام خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
1651