1676
1605
عنوان

بیاید بگید من چاقم؟؟😕+عکس

2367 بازدید | 162 پست

این عکس مال چندروز پیشه الان چندنفری بهم گفتن چاقی واقعابرام سوال شد

اخه من خیلی مراقب رژیم غذایی وورزشامم

الان دخترم خوابیده نمیتونم عکس قدی بگیرم ولی اینم تغریبا گویای احوالاته

خدایی چاقم؟؟😐راست بگیدااا

یه دختر ناز دارم 👧🏼..یه شوهرکه همیشه ناراحتم میکنه👮‍♂️....یه خونه دارم به لطف خدا....🏡....میشه برام دعا کنین خدا یه پسر ناز مثل دخترم بهم بده👦🏼؟؟؟ممنون ازت که برام دعا کردی❤️❤️دوست دارم جفتم جور باشه ودیگه چیزی نمیخوام همین😍😍

جالب اینجاس شوهرم همش میگه یکمی چاق شووووو

یه دختر ناز دارم 👧🏼..یه شوهرکه همیشه ناراحتم میکنه👮‍♂️....یه خونه دارم به لطف خدا....🏡....میشه برام دعا کنین خدا یه پسر ناز مثل دخترم بهم بده👦🏼؟؟؟ممنون ازت که برام دعا کردی❤️❤️دوست دارم جفتم جور باشه ودیگه چیزی نمیخوام همین😍😍

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

کو کو کنان امده ام ..وای وای😂😂😂😂😂

10فروردین تولدمه😍😍خانوم خانوم با شمام من_ناباروری دارم خواستی یه صلواتی از ته دلت برام بفرست...مرسی   💙💙 من مشگل pcoشدید دارم و همسرم اسپرمش ضعیفه چندبارم ivfانجام دادیم ولی چون نطفه همسرم ضعیف بوده جنینا سقط میشدن  همسرمو زندگیمو دوست دارم💖💖 و بعد عید 99 بازم به امید خدا میرم برا سیکل دوباه  ivf و انشالله صاحب یه وروجک میشیم   من 14 سالم بوده ازدواج کردم با پسرعموم واسه اینکه پسرعموم یا بهتره بگم همسرم میخواست مدرک موسیقیش بگیره باید متاهل میشود که بامن متاهل شد😍💋 💍 ...            قصد بارداری نداشتیم ولی الان 10 ساله ازدواج کردم که 7 ساله اقدامم که هنوز نصیبم نشده اسم زیبای مـــادر😢💜
1677
جالب اینجاس شوهرم همش میگه یکمی چاق شووووو

اصلا محل نده ..تا یکم چاق شی میگه چه خبرته لاغر کن

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

🙄🙄🙄🙄

خدایاتورو به حق بزرگیت،توروبه حق چهارده معصومت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن آی یو آیم مثبت بشه.التماست رومیکنم خداجون🙏🙏🙏🙏🙏🙏بچه هاامضاموکه خوندیداگه دوست داشتیدبرام دعاکنید❤❤❤
8

خودتو شوهرت باید بپسندین ن نی نی سایت 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

من خودم اضافه ای نمیبینم😡

1645