1676
1605
عنوان

خریدای عیدم تیپ بیرونم کلا شد ۱۸۰باورتون میشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5550 بازدید | 133 پست
عزیزم برات ارزوی خوشبختی و عاقبت بخیری و اخرت بخیری میکنم

مرسی گلم😍😍

میشه برام یه آرزو کنی ؟!😊😶😁                           🌷🌷 اللهم صل علی محمد وآل محمد🌷🌷                 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
مبارکت باشه کدوم شهری دوست عزیز ؟

تهران هستم همیشه هم بازارای تهران و میگردم خوشم میاد از گشتن تو بازار ها

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
شما ها فکر میکنید هرچی گرونتر باشه قطعا بهتره  یه مانتوی مسخره پرسیدم برای عید ۳۰۰

عوض جواب دادن عکس بزار لطفا

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
8

عکس میدی ببینیم چطورن

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی من خوش اومدی تو دل مامانی❤❤بیصبرانه منتظرم دستای کوچولوتوبگیرم.بابا و داداشتم منتظرتن عشق مامانی💋

دوستای گلم وقتی مانتوی واقعا مسخره رو گذاشتن ۳۰۰ یا بیشتر شماها چرا می‌خرید شوهرامون گناه دارن 

باور کنید وضعیت ما متوسط هست خدارو شکر دستمون ب دهنمون هم می‌رسه ولی حیف پول نیس بدیم یهو به یه مانتوی وحشتناک 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان

هنوزم نمیدونید که میشه یه پست رو ذخیره کرد که هی میگید لایک کن لایک کن😐

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه و هدیه و عیدی قشنگی که بهمون دادی🤲🤲🤲الهی همه مثل من معجزه قشنگتو ببینن.این هدیه خوشگلی هم که به من دادی در پناه خودت حفظش کن و بعد ۹ ماه بذارش تو بغلم😍😍😍الهی قربونت بشم خداجون مهربوووووونم که همیشه هوامو داری❤❤❤همونطور که دل منو شاد کردی دل همه منتظرا رو شاد کن الهی آمییییین😌😌😌
1651