2733
2734

🙄😂

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ولی خداییش خنده داره 

پزشک با لباس عایق و عینک عایق از بیمار کرونا گرفته بعد یه ماسک میخواد جلوی کرونا رو بگیره؟؟؟؟

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  

با توجه به شیوع کرونا در ایران و سرعت بالای انتقال آن قطعا یکی از مکانهایی که احتمال ابتلا و سرایت فوق العاده زیاد میباشد مدارس است که میتواند به راحتی بین خانواده ها پخش شود .بنابراین ما مردم ایران از مسئولین کشوری و آموزش و پرورش درخواست میکنیم با توجه به نیمه تعطیل بودن اسفند برای اکثر دانش آموزان و جهت جلوگیری از یک فاجعه ملی، مدارس و دانشگاه ها را از اول اسفند تا شانزده فروردین ۹۹ تعطیل اعلام کنند.و با توجه به گرم شدن هوا از اواسط فروردین و امکان باز گذاشتن در و پنجره ها در مدارس قطعا احتمال سرایت بسیار کم میشود.با تشکر :دکتر لطفی

لطفا در هر گروه که هستید پیام فوق را جهت رسیدن به گوش مسئولین نشر دهید تا با همکاری یکدیگر از این مرحله سخت و حساس به سلامت عبور کنیم.

سينه ام دكان عطاريست... دردت چيست؟!
2706