2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اعتیاد🚬

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2714

فقط بی توجهی

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

خاطره های خوبو تو کاغذ بنویس و هی بخون

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2706