2737
2734
عنوان

فوری و مهم👁

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 26 پست
دروغم نگفتی 

اخه این وسط اقایون هم خوب بهونه ای اومده دست اقایون😅

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
بچها کپسول no flu رو بهرید بخورید سیستم دفاعی بدنو بالامیبره و دربرابر ویروس مقاوم میکنه.قیمت هر ورق ...

به بچه ۵ ساله هم میشه داد؟!

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم کاربریتو قربون 😂

منو تواینجورمسائل حتی اگه واقعی ام باشه نمیترسونه امروز لباس های عیدپسرامو خریدم بجز کفش خیلی هم خوب بود تا اوردم انداختم لباسشویی مایع وپودر هم ریختم کلی کیف کردم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
توصیه های بهداشنی رو رعایت کنیم و توکل کنیم به خدا اضطراب سمه 

خدا رحم کنه امسال بخیر و خوشی تموم بشه فقط بریم تو سال بعد

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2731
اسم کاربریتو قربون 😂 منو تواینجورمسائل حتی اگه واقعی ام باشه نمیترسونه امروز لباس های عیدپسرامو خر ...

اره عزیزمخوب کاری کردی منم فردا میخوام برم چندتا خرید دارم توصیه های بهداشتی رو رعایت کنیم موردی پیش نمیاد 

بچها کپسول no flu رو بهرید بخورید سیستم دفاعی بدنو بالامیبره و دربرابر ویروس مقاوم میکنه.قیمت هر ورق ...

من خودم و شوهرم هرد بمدت دوهفته آنفولانزای شدید در حد مرگ ک همش تو رختخاب استفراا و اس هال و بدون اشتها رفتیم دکتر خدود 200برامون دارو نوشت من هیچکدومو نخوردم فقط همین کپسولو خوردم تا س روز واقعا از بدنم ریشه من شد.ولی هرچی ب شوهرم گفتم پشت گوش مینداخت نخورد اون پنج روز بعداز من حالش بهترشد

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
به بچه ۵ ساله هم میشه داد؟!

عزیزم اینو نمیدونم.الان نت بزن همه چیز درموردش میاد من ب کل اقوام خبر دادم همه خریدن استفاده میکنند

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2738

اگ میخاین ک بدنتون مقاوم بشه دربرابر ویروسه حتما بخرید بخورید.اتفاقا برا پوست هم خوبه.هم اشتها آوره.ترکیباتش هم ویتامین سی.زینک.زنجبیل و دارچینه. و بدنو گرم میکنه و گ دش خونو بالا میبره.مورد اطلاع ک ویروس کرونا هم در جای سرد و طبع سرد زندست ن گرم

اره عزیزمخوب کاری کردی منم فردا میخوام برم چندتا خرید دارم توصیه های بهداشتی رو رعایت کنیم موردی پیش ...

والا ماسک وپدضدعفونی کننده گیرم نیومد مجبورا ازتین پدهای مرطوب کنندبچها گذاشتم توماشین تند تند دستمامونو پاک کنیم باهاش

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
والا ماسک وپدضدعفونی کننده گیرم نیومد مجبورا ازتین پدهای مرطوب کنندبچها گذاشتم توماشین تند تند دستما ...

خودت ماسک درست کن اموزششتو گوگل هست سرچ کن