2726
عنوان

خبر بد

931 بازدید | 34 پست

چند روزه خبرهای بد از همه جا سرازیر میشه ..

بعضی هاش واقعا اعصابم بهم زد ...

تا اینکه شب متوجه شدم همیشه تو اوج مشکلات و خبرهای بد که منتظری بالاخره تموم بشه یه مشکلی بوجود میاد که بقیه فراموش می کنی ...

بالای شش ماهه تنها دور از همه دارم زندگش می کنم

امشب فهمیدم تمام این مدت تنها نبودم ، خونه ام سوسک داره 😱 من از تنها موجودی که می ترسم سوسکه 😱😱😱😱

وااای من فوبیای سوسک دارم

تنها کابوسی که میبینم سوسکه

کامن بخر 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کبابشون کن بخور خوشمزه هس😄😄😄

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2728

مسخره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ویروس جدید    

🤢🤢😷😷

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2706