2726

هر وقت شرتای تمیزمون تموم شه😂😂 

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من میذارم هیچی که واسه پوشیدن نمونه بعد 

میشه دو هفته یه بار معمولا

بچه ندارم البته

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

من بدون استثنا هر روز...بعضی وقتا هم شده روزی دوبار...چون هر روز بیرونم و کلا تو خونه هم حداقل روزی ی بارو منو دخارمو همسرم لباس عوض میکنیم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
مثل من 😐😐 اخه اباس کم بریزی ماشین آسیب میبینه بنظرم 

دقیقا و خیلی هم مصرف آب و برق بالا میره تعجب می کنم می بینم نوشتن هر روز البته شاید بچه کوچیک دارن

هفته ای دوبار

سه نفریم

خیلی لباس عوض میکنیم و نسبت به بوی عرق حساسم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

البته من خیلی لباس هارو با دست میشورم که ماشین لباسشویی خرابشون نکنه چون زمستونه حتما میندازم خشک کن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من اباس دخترمو با پودرصابون با دست میشورم😢😢

حالا گریه نداره خب عزیزم 😂❤️

2706