2737
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 188 پست
خیلی زود میگذره. ان شاالله به سلامتی باشه. اگه بچه دیگه ای نداری این مدتو خوب استراحت و تفریح کن که ...

نه بابا یکی دارم شیطونو زلزله 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خانمایی که طبیعی زایمان کردین کسی هست بخیه نخوره؟امکانش هست یکاری بکنیم یا نه؟

بستگی به پرینه ات و بافتش داره و وزن جنین و همکاری خودت

اره ممکنه نخوری توی زایمان اولم

زایمان دوم و اینا معمولا نمیخوره دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمایی که طبیعی زایمان کردین کسی هست بخیه نخوره؟امکانش هست یکاری بکنیم یا نه؟

اره عروس خاله شوهرم حتی یدونه ام بخیه نخورده بود ولی کاری نمیشه کرد بستگی ب بدنت داره همه میخندین ب اون میگفتن چقد گشاد بوده😁😁

2731
یعنی تا الان ورزش نکردی؟ خب اینحوری ک زایمانت سخت میشه زایمان طبیعی راحت میخوای باید فعال باشی و و ...

منم ورزش نکردم بیشتر در حالت استراحت بودم مامانم بهم اجازه نمیداد کار کنم یعنی میترسید ازم تا ۵ ماه اول که از شدت تهوع نمیتونستم بلند شم بعدم دکترم استراحت مطلق داد بهم بعدشم رفتم تو ماه ۸ مامانم گفت این یه ماه هم استراحن کن بعدش شروع کن که خیالم راحت باشه! اشتباه کردم؟ ترسیدم یک لحظه

البته من دخترم بریچ بود قرار سزارین بشم و اینا ولی هفته پیش چرخید و الانم میگم چون چرخیده حتما خدا توان طبیعی رو بهم میده

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
منم تقریبا همین شکلیم، برای نزدیکی هنوز درد میکشم چون ارتجاعیم

اولین بارداریته؟اگه اره منم تا قبل زایمان همیششه درد داشتم تو رابطع اما بعد زایماندخوب خوب میشی.تازه من سز بودم.

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2738
اره عروس خاله شوهرم حتی یدونه ام بخیه نخورده بود ولی کاری نمیشه کرد بستگی ب بدنت داره همه میخندین ب ...

😂😂😂😂😂خب الان چطوره خبرداری؟ مدل بدنش اینجوری بوده الان راضیه؟

به نظرم بستگی به بدن داره یکی میگه سز خوبه یکی میگه طبیعیه خوبه‌چون به یکی سز ساخته و زود بعدش خوب شده به یکیم نساخته و ناراضیه...نمیشه گفت هردوخوبن یا هردو بدن...بدنتو باید ببینی چجوریه...بعضیا خوش زخمن....بعضیا بد زخم...دیر جوش میخوره زخمشون...من‌۶ ماه پیش شهریور ماه طبیعی اوردم....خوب بود فقط چون هی میومدن دم به دیقه دستشونو‌میکردن اینجام بدم اومد و ترسیدم...از خود زایمان و درداش بگذریم فقط دست کردنه عذابم داد هر نیم ساعت...وای خیلی بد بود لعنتی...اگه دومیو بیارم سز میکنم فقط بخاطر اینکه دست نکننم...بخیه هامم زود خوب شدن...اوایل نشستن دشوار بود و کج میشستم ولی زود خوب شدم....سریع سرپا شدم من...حتی روز سوم زایمانم رفتم‌خونه خواهرشوهرم.

تیکر تولد یه سالگی پرنسسمه👸
همکاری مثلا کرزش و اینا؟یا در طول زایمان باید کار خاصی بکنیم

متوجه اون کلنه نشدم

همکاری واسه این قضیه و .....یعنی وقتی درد داری واقعا زور بزنی و وقتی بهت میگن درست کامل قطع نکنی ک مجبور نشن فورس بدن

😂😂 برای سزارین تاریخ دادن بهت یا تا اخرین لحظه صبر کردن؟

گفتن اگر تا ۳۶ نچرخه دیگه نمیچرخه

منم تا ۳۶ تکون نخوردم استراحت مطلق 

دیگه خداروشکر ۳۹هفته سز شدم

پسرمم ۴۲۰۰ بود ماشاءالله 

خدا بهم رحم کرد وگرنه درد طبیعی رو میکشیدم و سز میشدم آخرش🥰🥰🥰

نه عزیزم اگر خانوادگی زایمان سختی دارید هرگز خودت و بچه رو بخاطر ننداز  خیلی از بچه هایی که تو ...

اره همشون بعد زایمان افتادگی رحم و مثانه پیدا کردن و عمل شدن و یا اصلا نتونستن زایمان کنن، من سر نزدیکی خالیش درد میکشم هنوز چون ارتجاعیم...

2706