2737
2734
عنوان

تجربه های سزارین و طبیعی لطفا بیاین

1517 بازدید | 188 پست

خونوادگی زایمان سخت داشتن مامانمو خاله هامو عمه هام اما من از اول میگفتم طبیعی بر خلاف نظر بقیه تا اینکه سونو 32 هفتگی فهمیدم جنینم بریچه، هنوزم بریچه، مامای همراه گرفته بودم از قبل میگ بیا تا ی سری ورزش بهت بدم بچرخه ولی نمیدونم واقعا چیکار کنم، ورزش کنم بچرخه یا ثابت باشم البته میدونم خواست خدا هرچی باشه کاری از دست من برنمیاد اما اگ بخوام طبیعی باشم باید ورزشا رو شروع کنم و برم پیاده روی... چیکار کنم واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید با تجربه هاتون... ماما ها میگن طبیعی دکترا با سزارین موافقن... 

من طبیعی بودم وراضیم حداقل خودم بعدش دردی نداشتم خیلی به دخترم رسیدم کاراموکردم 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من ک طبیعی تجربه ندیدم ولی اطرافیانم از جمله عمم و خواهرشوهرم ک راحتر بودن تا من ک سز شدم و بدبختی کشیدم وای حتی نمیخوام یاد اون روزای نکبت بیفتم اصن تولد بچم یادم رفته بود

منم بریچ بود بچم. ترجیح خودمم سزارین بود و اصلا نمیتونستم برا طبیعی خودمو اماده کنم خدا خواست و یک حال اساسی بهم داد بچم نچرخخید تا اخر و سز شدم. فردا هم ان شاالله سزارین دوممه

من سزارین بودم عزیزم، خودم که راضی بودم حتی خانومی اونجا بود که طبیعی زایمان کرده بود و ازمن میخواست تا بهش کمک کنم که بچشو برداره،

من حتی شیاف مسکن بعد زایمان هم استفاده نکردم یعنی یادم رفته بود😅

یعنی تا حالا ورزش و پیاذه روی نکردی؟ خشک شدی کع تاحالا..اگه تا حالا پیاده روی و ورزش نکردی بنظرم بی خیال طبیعی بشو اذیت میشی من از ماه سوم پیاده روی کردم و ورزش هم میکردم اخرش اصلا درد نداشتم سزارین اجباری شدم ولی بدنت فکر نکنم انقدر توزمان کم عادت کنه

2706