2737
2734
عنوان

کروناجهرمم (فارس)اومده حواستون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3958 بازدید | 169 پست
خواهر شوهرم پیمانیه بستریه میگه همونجا بوده ک اوردن یه نفر رو

وای خدایا پناه میبریم به خودت

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما امروز میخواستیم بریم انقد استرس داشتیم کنسل کردیم😭

منم🤕🤕🤕دیگه بی لباس بمونم بهتره تا کرونا بکشم لباسم بمونن میراثم😃😃

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2731
شبکه وآ پخش کرده یه خانم که قرنطینه است

اونا دارن ایران رو فلج میکنن.مگه کسی میگه نیومده رعایت بهداشت.استرس رو دورکنید

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738

بچها تا میتونید قران بخونید صلوات بفرستیم نکنه خدا ی نظری بندازه😭ایشالا دیگ هیچکس هیچ جای دنیا مبتلا نشه ریشه کن شه.الان جز دعا کاری برنمیاد😭

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭
دقیقا منم برا خانوادم استرس دارم..و اینکه اگه خودم بگیرم چون دور از خانوادمم ندیدمشون اعصابم می ریزه ...

چ حس مشترکی منتظر بودم عید برم خونه بابام

دخترم عطر نفست رایحه ای جان من است.
2706