2733
2734
عنوان

نزدیک بود تصادف کنم بایکی و ...

458 بازدید | 17 پست

من میشستم پشت ماشین یه بار تو برف با دوستم رفتیم بیرون پشت چراغ قرمز قرمز شد دوستم گفت دنده عقب بگیر منم دیدنداشتم به حرف این گوش دادم با دنده یک یکم اومدم عقب درحد دوسانت

یهو دیدم میکوبن به شیشه که داشتی میزدی ب خواهرم و ... والا منکه خواهرشو ندیدم خود طرفو دیدم با ی توپ پری اومد

بعد یهو گفت ما کردیم اگه بلایی سر خواهرم میومد زندتون نمیذاشتیم

حالا پلیسم اونور واستاده بودا خب اگه من اشتباهی کردم پلیس میومد دیگه فقط داشت تماشا میکرد

از اونروز یکم میترسم از رانندگی

تهدید به مرگ کرد منو

مصدومم کلا مشاهده نشد انقدر تو شوک بودم نفهمیدم‌ معلوم نبود چند سالشه خورده نخورده

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

با دنده یک یکم اومدی عقب 😐اونم‌در حد دو سانتتت😓😓😑😑😑سر حات سنگین و رنگین واینیستاری دیگه🙁

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا مردا شوخی میکنن

بارها شده خودشونو جلو ماشین انداختن

نمیدونم چه مرضیه

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2728
نترس

همچین گفت ما کوردیم تورو زنده نمیذاشتیم من از کوردا خیلی خوشم میومد ولی از اون موقع به بعد یجوری شدم نسبت بهشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

نترس بابا، جو الکی دادن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
با دنده یک یکم اومدی عقب 😐

دنده عقب ببخشید

مغزم نصفه شبی کار نمیکنه دیگه  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دنده یک یکم اومدی عقب 😐اونم‌در حد دو سانتتت😓😓😑😑😑سر حات سنگین و رنگین واینیستاری دیگه🙁

😂😂😂😂

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738
بابا مردا شوخی میکنن بارها شده خودشونو جلو ماشین انداختن نمیدونم چه مرضیه

زن بود!

1
5
10
15
20
25
30
35
40

غلت کرد اصلا نترس بشین پشت فرمون ...با ی‌ حرف‌ ک نباید خودتو ببازی ...منم بیار داشتم از کوچه رد میشدم پیاده بودم ب ماشین با سرعت از پارکینگ اومد بیرون میخاست بخوره بهم منم بهش گفتم آینه جلو رو نگاه نمیکنی فقط میای عقب حداقل سرو برگردون بابا میخاستی‌ ب کشتنمون بدی کلی عذرخواهی کرد بنده خدا 

این دوستم هی سروصدا میکرد پلیس واستاده اینطوری کن اونطوری کن اشتباه کردم به حرفش گوش دادم اخه از خط رد کرده بودم یهو قرمز شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همچین گفت ما کوردیم تورو زنده نمیذاشتیم من از کوردا خیلی خوشم میومد ولی از اون موقع به بعد یجوری شدم ...

نه عزیزم همه که مثل هم نیست اتفاقا خیلی مردم شریفی هستن.همه جا ادم بد هست.بعدشم قرار نیست با اون ادم دیگه روبرو شی که میترسی

زن،زندگی،آزادی
غلت کرد اصلا نترس بشین پشت فرمون ...با ی‌ حرف‌ ک نباید خودتو ببازی ...منم بیار داشتم از کوچه رد میشد ...

از اونورم بیشتر ازتصادف از واکنش خانوادم میترسم یعنی نابودم میکنن فقط کافیه یه تصادف کوچیک کنم

تاحالا تصادف نکردم خداروشکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با دنده یک چجوری اومدی عقب ؟؟؟؟؟😁😁😁 وقتی پشت دید نداری نباید عقب بری همش تجربس نترس هیچ کس هیچ ک ...

بیاانقدر ننشستم کم کم داره یادم میشه دیگه  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706