2737
2739

بچه ها پسر من ۷سالشه.سه روزه هی تب میکنه هی تبش میاد پایین سرفه هم اولش داشت الان کمه.بدن دردم داشت..امروزم سر درد بود طفلی بچه ها خیلی میترسم عایا اینا علائماشن یا نه؟؟؟دکتر لعنتی بردیم دکتر نبود..امر.زم که جمعه و تعطیلی..فردا میخوام ببرمش.ولی دارو خودم از دارو خونه گرفتم هی میدادم شیاف میذاشتم که تبش بیاد پایین...خیلی میترسم 😭😭😭😭

😂😂😂 منظورم همونی بود ک چند وقت پیش اومده رود و یعالمه کشته داد این مال خودمونه کرونام جنس چینی دی ...

مادرمن گرفته بود اون مریضی رو ولی خوب شد.یه چیزی شبیه همین کرونا بود حق داری.بدن درد داشت تب شدید داشت،سرفه هاش اینقدرزیادشده بود خونی بودگاهی،خیلی دردکشید ولی بعدازدوهفته خوب شد

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها پسر من ۷سالشه.سه روزه هی تب میکنه هی تبش میاد پایین سرفه هم اولش داشت الان کمه.بدن دردم داشت. ...

گلم بچه هاي زير ٨سال نميگيرن كرونا

بگيرنم هيچيشون نميشه

بچه ها دخترم گلوش درد میکنه پنج سالشه اهوازیم یعنی ممکنه علایمش باشه

نه بابا تلقین نکنین .ماقبلا هم گلودرد وسرماخوردگی میگرفتیم تو این فصلا.

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2728
مادرمن گرفته بود اون مریضی رو ولی خوب شد.یه چیزی شبیه همین کرونا بود حق داری.بدن درد داشت تب شدید دا ...

خداروشکر مامان و آبجی منم گرفته بودن حالشون خیلییی بد بود ولی خداروشکر اونام خوب شدن کرونام مث همونه هرکی بیماری زمینه ای داره فوت میکنه

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
گلم بچه هاي زير ٨سال نميگيرن كرونا بگيرنم هيچيشون نميشه

واقعا میگی باور میکنی دوروزه کارم شده گریه.😭😭یه فکرایی میاد تو سرم که نگو.نمیدونم چیکار کنم.الهی دردو بلاش به قلبم بخوره که درد میکشید😞😞😞😭😭😭

بچه ها پسر من ۷سالشه.سه روزه هی تب میکنه هی تبش میاد پایین سرفه هم اولش داشت الان کمه.بدن دردم داشت. ...

ایشالله که نباشه

2738
واقعا میگی باور میکنی دوروزه کارم شده گریه.😭😭یه فکرایی میاد تو سرم که نگو.نمیدونم چیکار کنم.الهی د ...

عزيزم بجاي اين ك دوروز گريه كني ي سرچ ميكردي از نگراني در بياي

بچه هاي زير ٨سال ب هيچ عنوان اسيبي با كرونا نميبينن

واقعا میگی باور میکنی دوروزه کارم شده گریه.😭😭یه فکرایی میاد تو سرم که نگو.نمیدونم چیکار کنم.الهی د ...

مواظب باش خودت نگیری.دورازجونشششششششش اگه هم گرفته باشه اون خوب میشه ولی تو شایدنه

عزيزم بجاي اين ك دوروز گريه كني ي سرچ ميكردي از نگراني در بياي بچه هاي زير ٨سال ب هيچ عنوان اسيبي ب ...

سرچ کردم انقد تحقیق کردم بیشتر علائمو داره آخه😞😞😞😢😢😢نمیدونم چه خاکی ب سرم بریزم کی صبح بشه ببرمش دکتر

بچه ها کسی میدونه قشمم اومده یا نه؟؟ 

ما رو بگو که از دو هفته پیش(قبل از اینکه متوجه بشیم کرونا اومده) برنامه سفر به قشم و ریختیم و جا رو هم رزرو کردیم تا دو روز پیش فهمیدیم کرونا اومده و کنسلش کردیم

شما جای من بودید میرفتید؟ از یه طرف میگم اونجا چون هوا گرمتره شاید شیوعش خیلی پایینتر باشه، ولی از طرفی هم چون شهر بندریه و همه ی جنسا چینی میترسم برم، گذشته از اون بالاخره باید برای خرید همش بری بیرون و غذا از بیرون تهیه کنی، ایناش منو میترسونه، اینم بگم که دوقاوهای چهارساله دارم،شما جای من بودید میرفتید؟؟ لطف نظر بدید دوستان

مواظب باش خودت نگیری.دورازجونشششششششش اگه هم گرفته باشه اون خوب میشه ولی تو شایدنه

وااااای خدانکنه گرفته باشه😭😭😭😭انشالله دردو بلاش بیاد به جیگرم بخوره به قلبم بخوره😭😭😭😭ولی بچم درد نکشه ای خداااا...آخه چیکار کنم من

2706