2737
2734

عزیزم بیشتر توضیح میدی چطوریه نماز؟چه نیتی باید بگم ؟ مثل نماز صبحه؟ بعدش صد مرتبه فقط بگم تکبیر؟

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بیشتر توضیح میدی چطوریه نماز؟چه نیتی باید بگم ؟ مثل نماز صبحه؟ بعدش صد مرتبه فقط بگم تکبیر؟

مثل نماز صبح با نیت نماز استغاثه حضرت زهرا بعد نماز سی مرتبه تکبیر بعد تسبیحات حضرت زهرا بعد که در حالت سجده ذکر یا مولا یا فاطمه اغیثینی به شکلی که گفته شده،انشالله نتیجه بگیری عزیزم

2731
مثل نماز صبح با نیت نماز استغاثه حضرت زهرا بعد نماز سی مرتبه تکبیر بعد تسبیحات حضرت زهرا بعد که در ح ...

مرسی عزیزم انشالله حاجت میگیرم 🙏😘😘

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤