1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

بود ک

وای من هر نفست معجزه ای تازه کند💫 عشق آمد که مرا با تو هم اندازه کند❤...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چیشده مگه مریم کجاس؟

گاهـی هیچکـس را نداشتـه باشـی بهتـر است...                                                                                   بـاور کن بعضیـها تنـها ترت میکننـد...  

نه مگه چیزی شده؟

آرزویت را براورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند❤ خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
1668

امشب تاپیک نزده نه ؟؟ آخه تقریبا هر شب یکی میزنه

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗 سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه...                                                                         جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند...                       "کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                     مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ****** اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج******                                 امام علے (ع): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....

@دختر_رویاها    

شبی در حالت مستی گفت عاشق گیسوی کمند است...موهای من از همان روز و همان شب بلند است..اونی که شما بش میگی روشنفکر ..ما بش میگیم بی غیرت... شیطان میدانست چه خواهیم شد و سجده نکرد...کاربری قدیمی ام ایندفه بترکونین قهر میکنم میرم واس همیشه😠اخه من که یه گوشه نشستم نگاتون میکنم چیکارم دارین😢😠😠😠جون هر کی دوس داری لایک نکن عوضش ریپلای کن ریپلای دوس دارم..

راجب رای تاپیک زده بود  احتمالا به خاطر اونه

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
1651