1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

بود ک

وای من هر نفست معجزه ای تازه کند💫 عشق آمد که مرا با تو هم اندازه کند❤...تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

نه مگه چیزی شده؟

آرزویت را براورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند❤ خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
1665

امشب تاپیک نزده نه ؟؟ آخه تقریبا هر شب یکی میزنه

کسے که با ترور حاج قاسم سلیمانے 💗 سردار دلها 💗 توسط آمریکای جنایتکار ، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه...                                                                         جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !... مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند...                       "کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است !... نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                     مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ****** اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج******                                 امام علے (ع): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....

@دختر_رویاها    

شبی در حالت مستی گفت عاشق گیسوی کمند است...موهای من از همان روز و همان شب بلند است..اونی که شما بش میگی روشنفکر ..ما بش میگیم بی غیرت... شیطان میدانست چه خواهیم شد و سجده نکرد...کاربری قدیمی ام ایندفه بترکونین قهر میکنم میرم واس همیشه😠اخه من که یه گوشه نشستم نگاتون میکنم چیکارم دارین😢😠😠😠جون هر کی دوس داری لایک نکن عوضش ریپلای کن ریپلای دوس دارم..

راجب رای تاپیک زده بود  احتمالا به خاطر اونه

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
1651