2733
2734
عنوان

دوستان می یایین .عفونت بعد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 24 پست

ببین بعضی قرصا رو میگن بهتره استفاده نکنیم ولی شما الان عفونت داری و عفونت خطرناکه پس ختما باید قرص ها رو بخوری مشکلی پیش نمیاد نگران نباش 

مث دوران بارداری که میگن بهتره دارو مصرف نکنیم ولی خب کسی عفونت داشته باشه که نمیشه مصرف نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفکسیم خوردین؟

مترونیدازول، سفکسیم، زاکسیم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
تو روز چندم عفونت گرفتین؟

والا من از وقتی از بیمارستان اومدم تب و لرز داشتم ولی مرخصم کردن میرفتمم پیش دکترم متوجه نمیشد تا رفتم ی متخصص دیگه گفت باید بستری میشدی!ولی س دوره قرص سفروکسیم تجویز کرد یعنی ی دوره خوردم یمدت خوب بودم بعد ی دوماه باز بر میگشت تب و لرزو خارش دست و پا دوباره میرفتم دکتر.هنوزم بدنم ضعیفه خیلی 

2738
هر کدوم ده روز؟من سفکسیم رو سه دوره خوردم 

یه هفته.... ده روز... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
فک می‌کنی سزارین عفونت نمیکنه؟! از هر زخمی مراقبت نکنی عفونی میشه

من سزارین بودم، به شدت هم مراقبت میکردم! 

شیرم ریخته بود رو بخیه ها عفونت کرد