2733
2734
عنوان

تاپيك زيباي يك زن ❤️🍂✨

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 30 پست

من مدتیه از وسواس روتین داشتن فاصله گرفتم فشار اضافی بود برام همینجوری دلی کارای لازم رو گاه به گاه انجام میدم مشکل بزرگی پیش نیومده تا حالا واسه پوستم

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما بايد خوشگل باشيم چون كانون تعامل و زيبايي هستيم 

١ از امروز به بعد جاي ٨ ليوان اب  شما ١٠ ليوان اب بخور 

٢ اگر زياد نميتوني از اب استفاده كني سعي كن دتاكس درست كني كه واقعا خيييييلي خوبه 

٣ مراحل درست كردن دتاكس واتر : اب - ميوه اي كه دوست داريد (( من ليمو و نعناع )) - عسل اگه خواستيد 

مخلوط كنيد و هر روز بخوريد

شاداب تَر بشيد 😜

2738

مو : 

من صبح كه از خواب پا ميشم موهام با دستم مالش ميدم (( كف سر و مو)) گره ها رو باز ميكنم و سركه سيب و اب رو اسپره ميكنم نيم ساعت بعد با شونه از پايين به بالا شونه ميكنم و روغن كرچك -💎 روغن زيتون (( روغن نارگيل كه نگم براتون )) ميزنم به سرم و موقع خواب گيس ميكنم 

موهامم سفت نبوديد و با اب گرم گرم نشوريد و تو شامپو م نمك دريا زدم 

بعد از حموم موهام باز ميزارم تا خودش خشك بشه 

مژه ؛ براي مژه از سريتا (( تقويت مژه )) استفاده ميكنم و قبل خواب بهشون روغن زيتون و قهوه ميزنم و تا صبح ميزارم بمونه 

مژه هام با اب سرد يا گرم نميشورم 

توي ظرف ريمل روغن زيتون و وازلين زدم و شب ها قبل خواب ميزنم به چشمم 

فر مژه رو به ريمل ترجيح ميدم

2706