2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فردا که قراره همه بفروشن بورس بهم ریخت

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
2714

قضیه fatf  اخبار نمیبینی

وزن اولیه ۶٨  هدف اولیه ۶۳  هدف نهایی ۵۷              خدا جونم میدونم همیشه همه جا هستی کمکم کردی زمین خوردم دستمو گرفتی بعضی وقتها به مو رسید ولی پاره نشده همیشه صدامو شنیدی گریه هامو دیدی خنده هامو دیدی میدونم بنده خوبت نبودم همیشه ناراضی و شاکی بودم ولی من غیر از تو که کسی رو ندارم. رفیقم دوستم نفسم همراهم عشقم هوامو داشته باش مثل همیشه . بوسسسسس  
بنی بفروشیم بدبخت شدیم

من که نمیفروشم ولی بقیه رو نمیدونم هیچی حساب و کتاب نداره

[QUOTE=125250646]فردا بازار منفیه صف فروشه فعلا بورسو بیخیال شو 😐[/QUOTE.چرابه خاطرکرونایاانتخابات؟ ...

هم بخاطر کرونا ویه علتشم بخاطر اینکه ایران رفت لیست سیاه و تورم میره بالا و بورس افت میکنه فعلا خرید اصلا جایز نیس مگه اینکه یه مقدار دارویی بخری چون با موج کرونا میره بالا ولی من اصلا دستم نمیره کاری بکنم خدا فقط رحم کنه این بحرانو رد کنیم گور پدر بورس نخواستیم

2706