2737
2734

سلام خانوم گلا.من دکتر برام ازمایش و سونو ntنوشته بعد میخاستم فردا صبح برم ازمایش بدم بعد سونو nt رو انجام بدم الان تو اینترنت خوندم ک اول باید سونو رو انجام بدی بعد ازمایش.کسی تجربه ای داره؟؟؟میشه جوابمو بدید

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

دوستان هر کس میدونه لطفا جواب منم بده منم میخوام سونوی ان تی برم اما فقط تو سونو مشخص کرده که ۱۴ اسفند و دکترمم گفت ۱۴ اسفند برو سونو حالا من نمیدونم دکتر باید بنویسه تو دفتر چه یانه مهم نیست؟؟؟ و اینکه آزمایشم از قبل مینوسه یا نه

🤗

من جفتش رو تو ی روز تو مرکز نسل امید انجام دادم و اول ازم ازمایش گرفتن بعد فرستادن مشاوره بعدم رفتم بالا واسه سونو  

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
دوستان هر کس میدونه لطفا جواب منم بده منم میخوام سونوی ان تی برم اما فقط تو سونو مشخص کرده که ۱۴ اسف ...

بله دکتر باید برات بنویسه وگرنه بدون دستور پزشک ک انجام نمیدن

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
اره عزیزم یعنی صب نرم برا ازمایش؟؟؟در ضمن ۱۲ هفتمه دیر نشده؟

نه من 13هفته 2روزم بود رفتم تا 13 هفته و 6روز وقت هست 

این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در وجود من دو قلب دارد ضربان....  میشه برای نی نیم صلوات بفرستید  
من جفتش رو تو ی روز تو مرکز نسل امید انجام دادم و اول ازم ازمایش گرفتن بعد فرستادن مشاوره بعدم رفتم ...

چجوری من نیلو رفتم گفت اول میری سونو میدی بعد با جواب سونو میای برای آزمایش

این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍در وجود من دو قلب دارد ضربان....  میشه برای نی نیم صلوات بفرستید  
2706