1711
1714
عنوان

من کاری به رختخواب پهن توسایت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 50 پست

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

در واقع چند روز اول لکه بینی داری! این مال سردی رحمه احتمالا طبعت سرده و سردی زیاد میخوری آره؟

آره گاهی ببخسید قه وای گاهی قرمز .نمیدونم چرا این جوری شدم یابقول شما سردی رحمه ولی واقعا خسته شدم اشکمو درآورده جدیدا سردی خیلی کم مصرف میکنم ولی بهترکه نشدم بدترم میشه

.وزن اولیه 60.وزن فعلی 58/750.وزن هدف 50 .😌قد157.شروع از 1اردیبهشت99😍😍😍
1718
آره گاهی ببخسید قه وای گاهی قرمز .نمیدونم چرا این جوری شدم یابقول شما سردی رحمه ولی واقعا خسته شدم ا ...

منم مدت ها لکه بینی داشتم ولی الان خداروشکر دو ماهه ندارم نمیدونم دلیلش چیه ولی مرتب دارم متفورمین مصرف میکنم و صبح به صبح آب و عسل میخورم میخوام ایشالا اگه بشه روزی ۲۱ مویز هم بذارم تو برنامم شمام سعی کنید گرمیجات بیشتر بخورید و به توصیه دکتر اگر نیاز بود متفورمین رو شروع کنید قرص مفید و کم عارضه ای هست

😂 صد در صد.چه جلفن بعضی مردا واقعا

خوب حتماخودش تواین شرایط بدش میاد کاش میدونستم مرده درجوابش میگفتم شوهرم از خداشه😂😂😂😂😂

منم مدت ها لکه بینی داشتم ولی الان خداروشکر دو ماهه ندارم نمیدونم دلیلش چیه ولی مرتب دارم متفورمین م ...

البته دکترم دودوره قرص دوزسپتیو که ضدبارداری تجویز کردگرفتم خوردم وسطاش حالم بدشدبیمارستان افتادم دیگه نخوردم هنوزم دکتر نرفتم

ای بابا حرف رابطه میادهمشون میریزن

برای همین عزیزم همیشه گفتم وبازم میگم با عضویت مردا تو این سایت مخالفم.بعد میگن تو بددلی و روشن فکرباش.حالا میبینین چرا میان؟؟؟نمیدونم چرا نی نی سایت قانونای مسخرشو عوض نمیکنه

1710
برای همین عزیزم همیشه گفتم وبازم میگم با عضویت مردا تو این سایت مخالفم.بعد میگن تو بددلی و روشن فکرب ...

واقعا😳