1735
1714
عنوان

من کاری به رختخواب پهن توسایت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 50 پست

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

در واقع چند روز اول لکه بینی داری! این مال سردی رحمه احتمالا طبعت سرده و سردی زیاد میخوری آره؟

آره گاهی ببخسید قه وای گاهی قرمز .نمیدونم چرا این جوری شدم یابقول شما سردی رحمه ولی واقعا خسته شدم اشکمو درآورده جدیدا سردی خیلی کم مصرف میکنم ولی بهترکه نشدم بدترم میشه

توکل برخدا❤
1718
آره گاهی ببخسید قه وای گاهی قرمز .نمیدونم چرا این جوری شدم یابقول شما سردی رحمه ولی واقعا خسته شدم ا ...

منم مدت ها لکه بینی داشتم ولی الان خداروشکر دو ماهه ندارم نمیدونم دلیلش چیه ولی مرتب دارم متفورمین مصرف میکنم و صبح به صبح آب و عسل میخورم میخوام ایشالا اگه بشه روزی ۲۱ مویز هم بذارم تو برنامم شمام سعی کنید گرمیجات بیشتر بخورید و به توصیه دکتر اگر نیاز بود متفورمین رو شروع کنید قرص مفید و کم عارضه ای هست

منم مدت ها لکه بینی داشتم ولی الان خداروشکر دو ماهه ندارم نمیدونم دلیلش چیه ولی مرتب دارم متفورمین م ...

البته دکترم دودوره قرص دوزسپتیو که ضدبارداری تجویز کردگرفتم خوردم وسطاش حالم بدشدبیمارستان افتادم دیگه نخوردم هنوزم دکتر نرفتم

توکل برخدا❤
ای بابا حرف رابطه میادهمشون میریزن

برای همین عزیزم همیشه گفتم وبازم میگم با عضویت مردا تو این سایت مخالفم.بعد میگن تو بددلی و روشن فکرباش.حالا میبینین چرا میان؟؟؟نمیدونم چرا نی نی سایت قانونای مسخرشو عوض نمیکنه

1760